Autentické príbehy, nadčasové témy

Vertu na slávnostnej predoskarovskej večeri Wolfganga a Gelily Assefa Puckovcov

0

Vertu, líder na trhu luxusných mobilných telefónov spolu so známym a hviezdnym kuchárom Wolfgango m Puckom a jeho manželkou Gelilou pripravili zaujímavú predoscarovskú večeru, ktorá bola venovaná na podporu nadácie Dream For Future Africa Foundation. Zišli sa na nej filmové hviezdy a špičkové osobnosti zo sveta filmu, umenia, športu a hudobného priemyslu. Všetko sa to udialo vo vyhlásenej reštaurácii CUT, ktorú v Beverly Wilshire Hotel vlastní  Wolfgang Puck.

Eventu sa zúčastnilo množstvo osobných priateľov Puckovcov, napríklad: producent hip-hopovej hudby Pharrell Williams, módne návrhárky Vera Wang a Monique Lhuillier, hudobný a filmový producent Quincy Jones, herečky Holly Robinson Peet, Shiva Rose a Azie Tesfai, herec Ken Levitan, speváčka Macy Gray; zakladateľ nahrávacej spoločnosti Motown Berry Gordy, televízna osobnosť J. Alexander, uznávaný fotograf Bruce Weber, dedička krištáľového impéria Nadja Swarovski, taliansky tenorista Vittorio Grigolo a herec Florian Henckel von Donnersmarck a mnohé iné osobnosti.

Hostia, ktorí sa rozhodli stráviť tento zaujímavý večer mali jedinečnú príležitosť stráviť čas v salóniku Vertu, v ktorom mohli obdivovať nový luxusný dotykový telefón nazvaný Constellation, ktorý ponúka perfektnú vyváženosť medzi modernými technológiami, dizajnom, životným štýlom a unikátnymi službami.

Počas večera mali hostia možnosť dozvedieť sa viac o nadácii Dream For Future Africa, ktorú založila a riadi Gelila Assefa Puck. Zameriava na poskytovanie vzdelávania a potravín pre siroty, ktoré stratili svojich rodičov na následky ochorenia AIDS. Už viac ako desať rokov, Gelila Assefa Puck sa aktívne zapája do aktivít v oblasti zdravia žien a podpory osirelých detí v Afrike.

Spoločnosť Vertu ponúka spolu s telefónom Constellation bezkonkurenčný sortiment exkluzívnych služieb, vrátane bezplatnej 24-hodinovej služby na recepcii, ktorej cieľom je zabezpečiť vlastníkovi prístrojov Vertu bezstarostný život. Navyše majitelia telefónov Vertu majú možnosť využívať rôzne nadštandardné služby.

Words: CALVERA                                                            Photos: Inmagine

http://vertu.com