Autentické príbehy, nadčasové témy

Víťazný ceremoniál pre Jaeger-LeCoultre

0

O spoločnosti Jaeger-LeCoultre možno bez okolkov povedať, že predvianočný čas jej absolútne „sadol“. Na slávnostnom evente vo Viedni si zástupcovia tejto značky prevzali celkovo päť ocenení, ktoré získali hodinky Jaeger-LeCoultre na výstavách Viennatime a Munichtime.

Odovzdávanie ocenení z oboch výstav sa udialo 9. decembra počas tradičného gala večera v Palais Ferstel vo Viedni. Zúčastnili sa ho mnohí významní zástupcovia národných a medzinárodných firiem, ktoré operujú v oblasti „hodinárskeho priemyslu“, ale tiež VIP-ovia zo sveta biznisu, športu a umenia. Všetci prijali pozvanie a zúčastnili sa tohto veľkého eventu.
Večer priniesol víťaznú „žatvu“ pre spoločnosť Jaeger-LeCoultre. Zástupcovia tejto spoločnosti – CEO Jérôme Lambert, Brand Manager Germany – Jurgen Bestian a Brand Manager Austria – Wolfgang Lackner zozbierali celkovo päť ocenení:

– Najlepšie „complicated“ hodinky  – pre Reverso Gyrotourbillon 2 / Mníchov/.
– Najlepšie klasické, elegantné hodinky – pre Master Grande Ultra-Thin /Viedeň/.
– Druhé miesto v kategórii „feminine luxury“ – pre Reverso Squadra Lady Duetto /Mníchov/.
– Druhé miesto v kategórii „classical elegance“ – pre Master Grande Ultra-Thin /Mníchov/.
– Tretie miesto v kategórii „complications“ – pre Master Minute Repeater 1833 / Viedeň/.

Všetky hodinky odzrkadľujú skvelého inovatívneho ducha a tradície značky Jaeger-LeCoultre.
Tieto ocenenia sú poctou pre celý tím spoločnosti Jaeger-LeCoultre. Okolo 1000 ľudí pracujúcich v 40 profesiách, ktoré súvisia s výrobou hodiniek, reprezentujú kreatívny potenciál, či progresívne technológie a týmto spôsobom oceňujú priekopníckeho ducha zakladateľa značky Antoine LeCoultre.

NIPOS       Photos: Jaeger-LeCoultre

www.jaeger-lecoultre.com