Autentické príbehy, nadčasové témy

Víťazný model Custom Line 100

0

Nová jachta spoločnosti Ferretti – z rady CUSTOM vyhrala prestížne ocenenie v kategórii „Custom Yacht Award“. Jedná sa už o druhé ocenenie, ktoré tento vysoko športový model, získal v posledných mesiacoch.

Svoju vzácnu chvíľku slávy si vychutnali predstavitelia spoločnosti Ferretti spolu so svojím luxusným „miláčikom“ Ferretti Custom Line 100, ktorý vyhral ocenenie „Motorový čln roka 2012″ v kategórii Custom Yacht Award. Cena bola udelená vydavateľskou skupinou IPC Media, ktorá patrí medzi najvýznamnejších hráčov v mediálnej oblasti so špecializáciou na medzinárodný námorný priemysel. O ocenenie „Motor Boat of the Year“, každoročne bojujú lode s najexkluzívnejším dizajnom, vynikajúcim výkonom a najnovšími technologickými inováciami.

Víťazi boli vybraní špeciálnou komisiou zloženou z odborných novinárov z takých médií, akými sú Motor Boats Monthly a Motor Boat&Yachting

Ako sme už spomenuli, úspech je o to väčší, že sa jedná už druhú cenu udelenú počas niekoľkých mesiacov pre spoločnosť Ferretti. Model Custom Line 100 už zabodoval v Cannes na Nautical Boat Show, keď získal ocenenie za najlepšie riešenie v kategórii Flying Bridge nad 24 metrov.

Model bol vytvorený v úzkej spolupráci so štúdiom Studio Zuccon, AYT – Yacht Advanced Technology, námorným prieskumným a projektovým centrom skupiny Ferretti a tímom architektov a dizajnérov z Centro Stile Ferretti Group.  Ferretti Custom Line 100 stelesňuje staviteľské skúseností s dizajnérskym duchom talianskej lodenice, ktorá na jednej strane kombinuje športový dizajn a vyspelej technológie, a na strane druhej v sebe spája inovatívne konštrukčné riešenie a komfort, s citom pre vytvorenie dokonalej rovnováhy. Ferretti Custom Line 100 je súčasťou modelov rady Custom Line, ktorú tvorí spolu s modelmi 124″, 112 NEXT a 97.

Words: CALVERA/ Ferretti                        Photos: Ferretti Group

www.customline-yacht.com