Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Vlasy ako koruna krásy: Ako si poradiť s ich vypadávaním?

- Reklama -

Krátke, dlhé, asymetrické, kučeravé, rovné, tmavé, ryšavé až čierne. Vlasy! Hustá hriva je skôr darom ako samozrejmosťou, mnohé ľudí dnes trápi aj vypadávanie vlasov. Čo s tým? Dnešný tip vás možno inšpiruje..

Vypadávanie vlasov postihuje nielen mužov, ale aj ženy a to v každom veku. Často pritom spôsobuje stratu sebavedomia. Kedy môže nastať? Napríklad ženy v tehotenstve často čelia úbytku vlasov, s pribúdajúcim vekom vlasy tiež zvyknú dať mnohým zbohom. Väčšinou môžu za to hormóny, genetika, rôzne ochorenia, problémy so štítnou žľazou či obličkami, ale aj taká cukrovka. Nadmerné užívanie liekov si tiež môže vypýtať daň v podobe straty vlasov, ak nám chýbajú vitamíny, sme v strese, necítime sa v psychickej pohode, rovnako môže nastať tento problém. Veľmi rozšíreným ochorením je aj Alopecia areata – vlastná imunita napáda vlasové folikuly, ktoré následne spôsobujú zápal tkaniva a vypadávanie vlasov.

Odporúčania: V prvom rade je dôležité sa vyvarovať stresu, odborníci odporúčajú zvýšiť dávku magnézia. Rovnako je vhodné si dopriať masáž hlavy. Do stravy zaraďte menej tukov a cukrov, naopak siahnite viac po čerstvom ovocí a zelenine. Určite odporúčame navštíviť aj dermatológa. No a nakoniec si doplňte vitamíny vitamín B, ale tiež antioxidanty ako vitamín E, A, tiež omega 3 kyseliny, selén, zinok a železo.

Náš TIP: Padanie vlasov je však do určitej miery súčasť každodenného života. “Korunu krásy vám môže zachrániť účinný prípravok proti vypadávaniu vlasov, ktorý pomohol už tisícom zákazníkov = Aktivačné sérum proti vypadávaniu vlasov Manufaktura. Vďaka pravidelnej aplikácii sa môžete tešiť z nových dorastajúcich vlasov už po troch mesiacoch,” odporúča kozmetická značka Manufaktura.

Sila prírody bez silikónov a parabénov

Sérum na vlasy obsahuje:

  • Redensyl® komplex s výťažkom zo smrekovca a zeleného čaju reaktivuje kmeňové bunky vlasových vačkov, podporuje rast vlasov a obmedzuje ich stratu.
  • Prírodný kofeín pôsobí aktívne na vlasové folikuly, predlžuje ich život a stimuluje rast vlasov.
  • Poctivé české pivo Ferdinand a chmeľ upokojujú pokožku hlavy, napomáhajú regenerácii a ľahko tužia vlasy.
  • Kreatín revitalizuje, hydratuje a zväčšuje objem.
  • Výťažky z jačmeňa majú upokojujúci a regeneračný účinok.
  • 99,04 % ingrediencií prírodného pôvodu.

Zdroj: Manufaktura

(red), titulná foto – ilustračná, zdroj: Unsplash

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -