Autentické príbehy, nadčasové témy

Vôňa leta od Escada

0

Vôňa leta od Escada

Ocean Lounge, nová letná vôňa od Escada, vás očarí svojou sviežosťou, ktorá skvele zachytáva pravú letnú idylku. V poradí sedemnásta z mimoriadne úspešných limitiek je inšpirovaná magickou atmosférou letnej dovolenky, okamihom neskorého letného popoludnia, v ktorom slnko vytvára priestor pre zmyselnosťou nabitú párty.

Kokteily tečúce prúdom, energiou nabitá hudba a krásne opálení ľudia si nachádzajú cestu k plážovému baru, aby vkĺzli do hedonistickej noci módy a vášne. Neprekonateľný DJ zachytáva náladu nádhernými tónmi leta, ktoré odrážajú rytmus vĺn špliechajúcich na breh. A tak ako dunenie bubnov postupne odzrkadľuje dych vyrážajúce farby nočnej oblohy, obklopí vás veselá atmosféra a tento okamih zostane navždy vrytý vo vašej pamäti.


OCEAN LOUNGE… VÔŇA

Ocean Lounge hýri sýtosťou ovocných tónov a kvetinových dotykov, ktoré splývajú do sviežej modernej vône evokujúcej dušu letného hedonizmu.

Hlava vône obsahuje chladivú a osviežujúcu kombináciu exotického ovocia. Sladké jahody a delikátne mrazené liči splývajú so slivkami Kakadu a nektáru z hrušiek Anjou, aby vyznievali lákavo a vyvolávali spomienky na bezstarostné letné dni strávené popíjaním kokteilov na horúcom slnku. Lákavú zmes obohacuje tropický buket v srdci vône. Očarujúco sladké spojenie drene z lupienkov fialky, kvietkov Davana a vlčieho maku dopĺňajú opojný jazmín a kvet mimózy. Pod povrchom ovocno-kvetinovej zmesi vyniká priezračná ambra a fazuľky tonky s dotykom čistej vanilky a teakového dreva, ktoré do vône vnášajú sofistikovanosť.


OCEAN LOUNGE… BALENIE

Flakón vône Ocean Lounge nadväzuje na vzrušujúci dizajnérsky vývoj, ktorý Escada nastolila v roku 2008 uvedením vône Moon Sparkle. Štýlový moderný flakón reprezentujú hladké krivky a úzky oceľový uzáver s logom ESCADA. Farebnosť flakónu odráža zmes tradičných farieb módneho domu prechádzajúcich od upokojujúcej fialovej po ohnivočervenú – symbol výnimočnej scenérie, akú možno pozorovať len z exkluzívnych prímorských barov pri západe slnka, pri úžasnom predstavení matky prírody.

Túžbu po tejto vôni vo vás umocní aj dizajn vonkajšieho balenia, ktorý charakterizuje módna kresba očarujúcej milovníčky pobytu na pláži v jednoduchých čistých líniách a pestrej farebnosti, aby balenie maximálne zaujalo návštevníčky parfumérií. Vôňa v absolútne trendovo ilustrovanom balení sa tak nepochybne stane neodmysliteľným doplnkom žien oddaných móde a aktuálnym trendom na celom svete. Mimochodom, ilustrované vonkajšie balenie predstavila svetu práve značka ESCADA pri uvedení vône ISLAND KISS v roku 2004.


OCEAN LOUNGE… REKLAMNÁ KAMPAŇ

Kampaň pre printové médiá nafotil uznávaný módny fotograf Michelangelo di Battista a tvárou sa stala sľubná modelka Rosie Huntington-Whiteley, ktorá si už stihla vyskúšať fotenie pre také módne mená, ako Abercrombie & Fitch, Burberry, D&G Underwear a Victoria’s Secret. V duchu konceptu je Rosie odetá do supermoderných plaviek a plážovej šatky, ktoré navrhol módny dizajnér značky ESCADA, Damiano Biella. Zákulisie z tohto očarujúceho fotenia si môžete pozrieť na www.escada.com.


OCEAN LOUNGE… SORTIMENT

Toaletná voda         30 ml
Toaletná voda         50 ml
Toaletná voda       100 ml
Sprchový gél        150 ml
Telové mlieko       150 ml

Vstúpte aj vy do oceánu vôní.

www.escada.com
www.fann.sk
www.glamour-co.sk