Autentické príbehy, nadčasové témy

Vstúpte do superluxusného sveta playboya Glitterati

0

Vstúpte do superluxusného sveta playboya Glitterati s novou vôňou od BALDESSARINI, Strictly Private. Je to až extravagantne luxusná nová pánska vôňa od BALDESSARINI. Vôňa, ktorá sa na celom svete uvedie na jar 2009, je výrazne mužná a čerpá inšpiráciu v exkluzívnom svete playboya Glitterati a jeho neutíchajúcom hlade po pravom rafinovanom luxuse.

Glitterati je pomenovanie, ktoré vytvorila spoločnosť BALDESSARINI Fragrances na označenie skupiny mladých mužov vo veku 25 – 44, ktorí sú milovníkmi luxusu, ozajstnými znalcami a vyčnievajú z davu. Strictly Private vyvinutá v úzkej spolupráci s Wernerom Baldessarinim, zakladateľom luxusného konceptu a pánskej módnej značky, sa tak stáva štvrtou vôňou módneho domu BALDESSARINI po úspešných predchodkyniach SIGNATURE, DEL MAR  a AMBRÉ.

„Snažili sme sa vytvoriť vôňu ako podpis pre dynamických mladých mužov BALDESSARINI – pre mužov, ktorí sú nehanebne štýloví a úspešní; pre mužov, pre ktorých je luxus a exkluzivita celkom prirodzenou záležitosťou.“
Werner Baldessarini

Muž Glitterati patrí do elitnej skupiny, pre ktorú exkluzivita predstavuje spôsob života: v reštaurácii majú pre neho rezervovaný vždy ten najlepší stôl, obdivujú ho najžiadanejšie ženy a jeho meno je stálou súčasťou prvej desiatky každého zoznamu VIP hostí. Je na vrchole svojich úspechov a svet mu leží pri nohách. Vie všetko, čo treba a má to, čo patrí k mužovi jeho schopností – luxusnú jachtu, vlastné lietadlo, podkrovný byt v ohromnom mrakodrape s nekonečným bazénom nad mestom.
„Je to muž, ktorý skutočne dosiahol úspech a len pár vyvolených má možnosť vstúpiť do jeho exkluzívneho sveta – preto je STRICTLY PRIVATE jeho prirodzenou voľbou.“

Myšlienka obmedzeného prístupu do sveta tohto muža sa odzrkadľuje aj v dizajne flakónu. Jeho prostrednú časť zdobí zlatá plaketa s vyrytým logom BALDESSARINI. Plaketa je inšpirovaná zlatými štítkami na dverách luxusných domov a privátnych klubov – symbol vstupu do privilegovaného a bohatého sveta vysokej spoločnosti.
„Výsledok je na pohľad luxusný a perfektne zachytáva pocit výnimočnej exkluzivity, ktorou vás inšpiruje životný štýl mužov GLITTERATI.“

Tak ako všetky predchádzajúce vône BALDESSARINI, aj STRICTLY PRIVATE je vôňou, ktorá oddeľuje mužov od chlapcov. Vytvorená s ohľadom na znalcov života, táto vôňa vyhovuje náročnému vkusu mužov GLITTERATI, ktorí luxus milujú. Či už sa jedná o oblek šitý na mieru, obľúbený miešaný kokteil alebo dych vyrážajúce športové auto, mladý a úspešný muž BALDESSARINI pozná pravý význam slova luxus a požaduje zo všetkého vždy to najlepšie.

Po prvý raz sa v úlohe modela pre značku BALDESSARINI predstaví Werner Schreyer, ktorý v módnom biznise zahviezdil už v deväťdesiatych rokoch a v minulosti sa predstavil ako tvár vôní HUGO. Medzičasom sa z neho stal náročný milovník pôžitkov s mestským vkusom, preto je perfektným súputníkom Charlesa Schumanna, dlhoročnej tváre BALDESSARINI. Tak ako Charles, aj Werner stelesňuje výnimočné vlastnosti muža BALDESSARINI – mužnosť, dynamickosť, kultivovanosť, charizmu a v neposlednom rade je dokonalým príkladom muža GLITTERATI.

„Werner je skvelou voľbou a spolu s Charlesom zosobňujú mužov BALDESSARINI v akomkoľvek veku. Tak ako vôňa STRICTLY PRIVATE, sú prirodzene sofistikovaní a perfektne odrážajú jedinečnú dušu značky BALDESSARINI.“

STRICTLY PRIVATE vôňa

BALDESSARINI STRICTLY PRIVATE- vôňa, ktorá oddeľuje mužov od chlapcov.
Tvorivý tím P&G PRESTIGE PRODUCTS, ktorý pri vývoji vône úzko spolupracoval s pánom BALDESSARINIM, si zaumienil vytvoriť vôňu ako absolútne vyjadrenie exkluzívnej mužnosti: klasickú, orientálno-drevitú vôňu postavenú na mužných tónoch a obohatenú hrejivými koreninami a intenzívnymi zelenými tónmi. Táto unikátna vôňa je zmesou troch vzácnych akordov, vďaka ktorým vyznieva naozaj luxusne, výrazne a intenzívne, no predsa celkom rafinovane.

HLAVA
Povzbudivú sviežosť bazalky a bergamotu zmierňuje jemné pôsobenie borievok; príjemná rovnováha, ktorá podčiarkuje hrejivý efekt brazílskeho korenia.
SRDCE
V tónoch srdca dominuje mužný akord vetiveru obohatený o zelenú sviežosť jedľového balzamu a pačuli so zvodným dotykom ružového absolútu.

ZÁKLAD

Klasickú zmes cédru a vanilky zdôrazňujú tóny ambry a energický akord creme brullé, aby dozneli do intenzívneho a komplexného záveru, ktorý vyhovie vkusu svojich nositeľov.


STRICTLY PRIVATE: flakón a balenie

Inšpirovaný zlatými štítkami na vstupoch exkluzívnych domov a luxusných súkromných klubov, mimoriadne sofistikovaný flakón taktiež balenie vône STRICTLY PRIVATE odráža jedinečný a štýlový moderný dizajn. Impozantný čierny sklenený flakón zdobí luxusná zlatá plaketa s jednoduchým logom BALDESSARINI a úzky robustný uzáver, ktorý ešte umocňuje dojem, že sa jedná o flakón vysokej kvality. Absencia názvu vône na flakóne zosilňuje koncept „prísne tajného“ a exkluzívnu zasvätenosť jej nositeľa – len on a elitní členovia klubu STRICTLY PRIVATE vedia, o čo sa jedná. Elegantne mužná čierno-zlatá téma sa objavuje aj na svojráznom vonkajšom balení. Na lesklom čiernom podklade sa tu vyníma zlatý štvorec s jemnými diagonálnymi líniami a označením STRICTLY PRIVATE nad logom BALDESSARINI.


STRICTLY PRIVATE: Sortiment

Toaletná voda         50 ml
Toaletná voda         90 ml
Voda po holení        50 ml
Voda po holení        90 ml
Sprchový gél          150 ml
Tuhý dezodorant     75 g

Nie je nič jednoduchšie, ako sa stať mužom GLITTERATI.

www.baldessarini.com
www.glamour-co.sk
www.fann.sk