Autentické príbehy, nadčasové témy

Vylepšená kvalita videohovorov? Vďaka týmto webkamerám

- Reklama -

Unikátne, špeciálne navrhnuté 1080p webové kamery umožňujú používateľom prezentovať sa v tom najlepšom svetle pri každom videohovore.

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) predstavila svoj rad Brio 300, líniu kompaktných webových kamier plug-and-play s rozlíšením Full-HD 1080p, automatickou korekciou svetla a mikrofónom s redukciou šumu pre prirodzenejšie a produktívnejšie videohovory. Navyše za atraktívnu cenu.

„Pýtali sme sa viac ako 3 000 remote pracovníkov* a zistili sme, že väčšina užívateľov, ktorí majú vypnutú kameru, zápasí so zlými svetelnými podmienkami, nelichotivými uhlami kamery a nekvalitným zvukom z reproduktorov notebooku. Webové kamery Brio 300 sú perfektné pre tých, ktorí chcú urobiť jednoduchý, ale veľký skok k výraznému zlepšeniu svojich zážitkov z video hovorov pomocou externej webovej kamery,“ povedal Scott Wharton, generálny riaditeľ Logitech B2B a dopĺňa: „Pre spoločnosti, ktoré potrebujú poskytovať certifikované, ľahko použiteľné webové kamery pre domáce alebo kancelárske pracovné prostredie, je Brio 305 tou cenovo najvýhodnejšou voľbou.“

Brio 300 (Brio 300 a Brio 305) sú webové kamery Full-HD 1080p s vysokým dynamickým kontrastom, automatickou korekciou svetelných podmienok a unikátnym digitálnym mikrofónom s redukciou šumu, takže používateľov je dobre vidieť a počuť aj napriek zlému osvetleniu a hluku v pozadí. Vďaka spoľahlivému fungovaniu sa používatelia môžu pripojiť k videohovorom s pocitom istoty. Webové kamery sa pripájajú k počítačom prostredníctvom USB-C, takže pripojenie sa k videokonferenciám je skutočne pohodlné. V prípade potreby prerušenia snímania priestoru, jednoduché otočenie integrovanej krytky dáva používateľom súkromie a istotu, že šošovka fotoaparátu je naozaj zakrytá.

Netradičný tvar kužeľa dodáva pracovnému priestoru osobitý vzhľad. Webové kamery sú k dispozícii v šedobielej, grafitovej a ružovej farbe a harmonicky sa môžu skombinovať s myšami a klávesnicami Logitech pre vytvorenie štýlovej a estetickej zostavy. Brio 300 je najnovším prírastkom v portfóliu webových kamier spoločnosti Logitech a podporuje novú logiku kombinovanej práce, v ktorej sú pracovné priestory individualizované, ľahko sa nastavujú, používajú a prispôsobujú potrebám používateľov.

IT Management

Pre IT tímy, ktoré spravujú pracovné prostredie zamestnancov a home office, sú webové kamery Brio 300 kompatibilné s väčšinou platforiem pre videokonferencie a certifikované na použitie s Microsoft Teams, Zoom a Google Meet. Brio 305 je možné ľahko nasadiť naprieč rôznymi oddeleniami a vzdialene spravovať pomocou Logitech Sync, takže používatelia vďaka tomu riešia oveľa menej požiadaviek na IT podporu.

Prístup k udržateľnosti

Spoločnosť Logitech je odhodlaná vytvárať klimaticky priaznivejší svet tým, že aktívne pracuje na znižovaní dopadu uhlíka. Plastové diely v Brio 300 a Brio 305 obsahujú certifikovaný, spotrebiteľmi recyklovaný plast, ktorý dáva druhý život spotrebným plastom zo starej spotrebnej elektroniky. 62 % v prípade grafitovej, 48 % v prípade ružovej a šedobielej verzie. Papierové obaly pochádzajú z lesov s certifikáciou FSC™ a ďalších kontrolovaných zdrojov. Všetky produkty Logitech sú certifikované ako uhlíkovo neutrálne a taktiež využívajú obnoviteľné zdroje energie všade, kde je to možné. Uhlíková stopa všetkých produktov Logitech, vrátane Brio 300 a Brio 305, bola znížená na nulu vďaka podpore lesníctva, obnoviteľných zdrojov a komunít ovplyvnených zmenou klímy.

-tlačová správa-

Informoval Braňo Zajaček

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -