Autentické príbehy, nadčasové témy

Významné eventy luxus lákajú

0

Pred nedávnom sa skončil filmový festival v Cannes, ktorý navštívili mnohé hviezdy showbiznisu. Slávnostné odovzdávanie Oscacov či Zlatých globusov sa osobnosťami len tak hemží. Každú z týchto udalostí však sprevádzajú aj rôzne promo aktivity. Častými „návštevníkmi“ týchto akcií sú významné spoločnosti, ktoré sa snažia prezentovať svoje luxusné produkty.

K veľkým udalostiam za „veľkou mlákou“ neodmysliteľne patrí slávnostné odovzdávanie cien TONY, ktoré sa udeľujú osobnostiam v oblasti divadla a muzikálu.  Najčastejšie odmeňovanými sú herci divadiel nachádzajúcich sa na Broadwayi. Samozrejme, najsledovanejšou býva vždy sektor v okolí červeného koberca, kde musia prejsť všetky hviezdy. Preto logicky priťahuje najväčšiu pozornosť médií a divákov. Spoločnosť Audemars Piguet využila túto skutočnosť na to, aby oficiálne predstavila model hodiniek Audemars Piguet Millenary Pianoforte.  V tomto roku sa stala oficiálnym sponzorom „červeného koberca“.  

Medzi ocenenými sa na koberci objavili Constantine Maroulis a Gregory Jbara. Obaja si okrem dobrého pocitu z víťazstva odniesli aj nové modely hodiniek Audemars Piguet. Okrem hodinárskych kúskov na zápästiach odmenených si mohli všetci návštevníci odovzdávania cien Tony pozrieť aj zaujímavo naaranžované dekorácie motívov nominovaných muzikálov Hair, Shrek The Musical, Pal Joey, West Side Story, Next To Normal, Rock of Ages, Guys and Dolls či Billy Ellito The Musical. Hlavným „hrdinom“ kreatívnych dekorácií však boli zväčšeniny hodiniek Audemars Piguet, ktoré sa po skončení večera plného divadla, hudby a Brodwaya ocitli vo „vlajkovom“ obchode Audemars Piguet na 40 East 57 Street na Manhattane.

Spoločnosť Audermas Piguet založil v roku 1875 Jules-Louis Audemars a Edward Auguste Piguet vo švajčiarskej dedinke Le Brassus. Patrí k najstarším výrobcom „Haute Horlogerie“, ktoré sú stále pod kontrolou zakladajúcich rodín. Švajčiarsky výrobca tradične spája svoje meno s rôznymi osobnosťami z oblasti showbizu – Quincy Jones, Jay-Z či Arnold Schwarzenegger.

NIPOS                          Photos: Audemars Piguet Press

www.audemarspiguet.com