Autentické príbehy, nadčasové témy

Yacht Navigator vo svete

0

Yacht Navigator vo svete

Moderné sídlo a široké portfólio ponúkaných modelov nezaručuje žiadnej spoločnosti úspech. Ten prichádza po maximálnom úsilí a tvrdom výkone. O významnom postavení jednotlivých firiem na trhu častokrát rozhodujú aj jej marketingové či reklamné aktivity. To dobre vedie aj v spoločnosti Yacht Navigator.

Absencia na veľkých obchodno-spoločenských podujatiach sa neospravedlňuje„, tvrdí majiteľ spoločnosti Loránt Mazáč. A v podstate s ním môžeme len súhlasiť. Veď uviesť zákazníkov do magického prostredia veľkých eventov, akým je napríklad Yacht Gala, ktorý sa koná každý rok na inom mieste, je očarujúce. Yacht Gala sa tento rok konala v luxusnom francúzskom letovisku, známom meste filmu a svetových celebrít, v Cannes. Yacht Gala je naozaj prestížne podujatie, ktoré si nenechajú ujsť žiadni obchodní partneri, či zákazníci spoločnosti Azimut z celého sveta. Okrem luxusného večierka tu majú možnosť milovníci mora a luxusnej talianskej značky zoznámiť sa s konkrétnymi modelmi jácht, absolvovať
skúšobné plavby, či len tak posedávať a zabávať sa pri poháriku vychladeného drinku. Yacht Gala je naozaj gala.

Samozrejme, len v Európe sa koná množstvo výstav, spoločenských akcií, kde prím hrajú lode a luxusné jachty. Skvelú atmosféru má aj výstava v Janove. Spoločnosť Yacht Navigator však nezabúda ani na slovenských milovníkov jácht, o čom svedčí jej účasť na výstave v Inchebe.

Aby sme však nezabudli na základné informácie o jachtách výrobcu Azimut, tak aspoň uvedieme štyri modelové rady, ktoré pre svojich zákazníkov táto talianska spoločnosť pripravila.

Flybridge Collection
S Collection (športové motorové jachty)
Magellano Collection
Grande Collection

Peter Fritz                                                   Photos: Yacht Navigator

www.yachtnavigator.sk