Autentické príbehy, nadčasové témy

Za nákupmi do Trenčína

0

Za nákupmi do Trenčína

Milujete nákupy? „Áno, často kvôli nim cestujem do Bratislavy, alebo do Rakúska,“ znie tradičná odpoveď. Za kvalitnými nákupmi však už nemusíte cestovať do hlavného mesta. Stačí, ak zájdete do Trenčína, konkrétne do obchodného centra Laugaricio.

Trenčín každý rok otvára svoje brány módnym tvorcom, výrobcom a obchodníkom s módou. Toto mesto, známe aj vďaka medzinárodnému veľtrhu Trenčín mesto módy, sa bude môcť onedlho pochváliť novou dominantou. Projektová spoločnosť Trenčín Retail Park a.s. rozhodla, že Trenčín sa stane naozaj módnym mestom a to vďaka projektu Laugaricio. Nové nákupné centrum, ktoré vyrastá v meste pod Trenčianskym hradom ponúkne návštevníkom najnovšie módne trendy, medzinárodné značky, služby na najvyššej úrovni a príjemné posedenie v štýlových kaviarňach a reštauráciách. Za nákupmi a relaxom teda už netreba cestovať do Bratislavy, alebo neďalekého Rakúska, pretože Laugaricio svojou jedinečnosťou ponúkne oveľa viac, ako iba nakupovanie. Vďaka svojej polohe a dobrej infraštruktúre v regióne sa stane skutočným centrom módy.

Obchodno-spoločenské centrum Laugaricio zahŕňa celkovo približne 67 000 m2 prenajímaných obchodných plôch v rámci niekoľkých samostatných objektov a cca 1 900 parkovacích miest na pozemku s rozlohou 17,5 ha. Vzhľadom na svoj rozsah je realizácia projektu rozdelená na dve fázy. Dominantným objektom časti výstavby bude jednopodlažná budova nákupného centra s vnútornou obchodnou pasážou, ktorá je nad vstupnou halou dvojpodlažná. V tejto časti sa nachádza aj hlavný vstup.

V prvej etape projektu, ktorá v týchto dňoch naberá svoju konkrétnu podobu, bude čistá predajná plocha až 26 000 m2 v podobe veľkej nákupnej galérie, supermarketu a okolitých samostatne stojacich obchodných jednotiek, ktoré sa budú nachádzať pozdĺž prístupovej cesty.  Nájdete tu módne značky, ktoré nemali zastúpenie v tomto regióne, ako napr. Marks&Spencer, C&A, All Toys, Humanic, Kenvelo, Intersport atď. Celé nákupné centrum je ukotvené supermarketom COOP JEDNOTA. Labužníci si tu tiež prídu na svoje, pretože Laugaricio pre nich pripravuje kvalitný jedálenský kút a množstvo kaviarní. Návštevníci centra si tu budú môcť výborne oddýchnuť a stretnúť sa s priateľmi, či obchodnými partnermi. V druhej fáze investor plánuje rozšíriť nákupnú galériu o ďalších 15 000 m2.

Okrem nákupnej galérie, na prízemí budú vystavené archeologické nálezy, ktoré boli nedávno objavené na pozemku nákupného centra.
So svojou ponukou a poslaním má Laugaricio ambíciu stať sa originálnym a skutočne regionálnym obchodným a spoločenským centrom.

Jana Milošovičová         Photos: Vizualizácia Trenčín Retail Park

www.laugaricio.com