Autentické príbehy, nadčasové témy

Zámok s rodinnou atmosférou a leto plné zážitkov

- Reklama -

Dnešný tip vás zavedie do nádhernej rozprávkovej destinácie. Tento boutique hotel sa nachádza len kúsok od Prahy a ponúka skutočne množstvo možností, ako si užiť predĺžený víkend, menšiu dovolenku, ale aj svadbu snov či perfektný teambuilding.

Príjemne zrekonštruovaný hotel je pastvou pre oči. Zaplávať si v bazéne, užiť si relax vo vírivke alebo v saune, dopriať si masáž, vychutnať si letný drink či limonádu. Milujete kone? Tu si môžete zajazdiť v jazdiarni, alebo si vyjsť na prechádzku a zo sedla pozorovať okolitú prírodu.

Rozkvitnutá záhrada poskytuje veľa romantických zákutí.

Miesto s patričnou atmosférou a vynikajúcou gastronómiou a wellnessom

A niečo špeciálne pre mlstné jazýčky? V tunajšej reštaurácii myslia na všetkých. “Zaručene si tu pochutnáte, či už preferujete bezmäsité pokrmy, ste vegáni alebo obmedzujete laktózu.”

Svojím pobytom ale hostia podporia aj dobrú vec. Chateau Trnová od roku 2021 kompenzuje uhlíkovú stopu zámku zasadením zodpovedajúceho počtu stromov prostredníctvom organizácie VCS (Verified Carbon Standard).

Interiér je zrekonštruovaný s citom. Jednotlivé izby sú príjemne zariadené a hostia si môžu vybrať hneď z niekoľkých typov izieb. Skvelú romantiku poskytuje napríklad svadobný apartmán so samostatne stojacou vaňou. Tower suite zas poskytuje veľkorysú plochu, kde nechýba obývačka, hernička pre deti, dve spálne, dva balkóny, kúpelňu s vaňou.

Oddych? Ideálnym miestom je strecha zámku s vírivkou, saunou a pohodlnými lehátkami. Využiť môžete aj vnútorný bazén.

Na zámku ako doma

“Sme česko-dánska rodina s tromi deťmi. Bývame neďaleko Trnovej a pretože časť našej rodiny býva aj vo vedľajšej dedine, tak sem často jazdíme. Chodíme sa pozerať na kone do priľahlej jazdiarne, jazdíme na bicykloch po okolí, na jeseň zbierame pri ceste šípky a pri kostole gaštany, z ktorých robíme zvieratká. Keď sme zistili, že je zámok na predaj, hneď nás to zaujalo. Od prvej chvíle, keď sme prišli na prehliadku, sme si ho zamilovali. Kúzelná vstupná hala s klenutým stropom a krbom nám svojou atmosférou učarovala. Zámok sa tak stal našou srdcovou záležitosťou.”

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -