Autentické príbehy, nadčasové témy

ZANECHAJTE TRVALÝ DOJEM

0
ZANECHAJTE TRVALÝ DOJEM

Nie je dar ako dar. Jeho nápaditosť je znakom toho, že si človeka vážite, vyjadruje úctu a vďaku. Najlepšie dary tú tie, ktoré urobia úprimnú radosť, uľahčujú a spríjemňujú nám život. Čím je dar osobitejší a charakteristickejší pre človeka, tým mu pripisujeme väčšiu vnútornú hodnotu. Ako obdarovať niekoho, kto má zdanlivo všetko? Ako zaručene urobiť radosť niekomu, koho dokonale nepoznáme? Existujú jedinečné dary, ktoré potešia takmer každého? Áno.

 

Umenie osobného daru  

Trend personalizovaných darov pochopili v súčasnosti mnohé firmy, ktoré chcú svojim klientom, partnerom či zamestnancom prejaviť vďaku, úctu, pripomenúť sa, či zotrvať na očiach každý deň. Väčšina firiem zvádza každoročný boj s kreativitou, keď nechcú darovať neosobné kancelárske potreby s logom či iné „putovné“ dary. Keďže každý obdarovaný je iný, problematika jedného typu daru, ktorý poteší mnoho ľudí, je tu viac ako aktuálna. Čo keby sme vedeli darovať radosť, pohodu, svetlo, teplo a príjemnú atmosféru? Unikátny a krásny dar, ktorý poteší každú dámu i pána. Okamžite ulahodí zraku, zvedie čuch a poláska naše zmysly nevšedným zážitkom. Dar, ktorý bude priamo na etikete vznešene niesť meno obdarovaného a logo vašej firmy elegantne zakomponuje do luxusného balenia. Dar, ktorý bude iný ako všetky ostatné, zanechá trvalý dojem a bude ešte dlho robiť obdarovanému radosť vo vašom mene. Takýmto darom je jedinečná krištáľová sviečka LVMINIA.

Milliard Sun povzniesol ideu absolútne osobného daru ešte vyššie a výsledkom je kolekcia trblietavých prírodných sviečok s vlastnou originálnou vôňou namiešanou Natáliou Gápľovskou, zakladateľkou značky LVMINIA. „Vôňa je veľmi intímna a osobná. Preto namiešanie vône, ktorá ulahodí takmer každému, dámam aj pánom, v rôznych typoch interiéru, vo sviečke aj v parféme, je malá veľká alchýmia.“ Vôňa Milliard Sun sa rodila v dielňach LVMINIA počas tmavých daždivých dní, aby zútulnila každý priestor počas chladného jesenného a zimného obdobia a naplnila ho svetlom, teplom, nežnou a zmyselnou atmosférou. Bola stvorená, aby poláskala naše zmysly vzrušujúcim sofistikovaným zážitkom.

Znie to úžasne, a aké sú jej esencie? „Tajomná vôňa hrejivého balzamu s jemným nádychom sladkej vanilky, pretkaná ihličím kanadskej borovice, tabakom a vôňou prírodnej kože. Osviežená kvapkou ružového grapefruitu a horkou kôrou pomaranča. Kvetové srdiečko vône tvorí biely jazmín a liečivá levanduľa, zakorenené v pevnom základe pačuli a santalového dreva. Pre absolútny zážitok je povzbudená afrodiziakálnym pižmom.“

Sviečky sú symbolom večného svetla a svetlo je život. Darovať LVMINIA sviečku znamená darovať teplo, pohodu a radosť. Radosť, ktorá sa oživí každým zapálením, príjemnou vôňou, či pohľadom na trblietavý vosk v jagavo čírom skle od Bohemia Crystal. Nadšené prekvapenie obdarovaného z jeho vlastného mena na etikete krásnej luxusnej sviečky je vašou odmenou a bude ešte dlho pripomínať vašu úprimnú snahu potešiť nevšedným osobným darom.

 

Soňa Kovačiková

Fotografie: Lvminia

 

https://luminia.com