Autentické príbehy, nadčasové témy

Zažite extra basy s Walkmanom B170

0

Nový Walkman B170 od spoločnosti Sony prináša vynikajúci zážitok z kvalitných basov. Vďaka špeciálnemu tlačidlu Bass Boost získate jediným dotykom dokonalý bass efekt. Malé rozmery, váha len 28 gramov a farebné variácie spravia z tohto Walkmanu vášho nerozlučného spoločníka.

Vďaka hmotnosti len 28 g je nový Walkman série B dostatočne malý a ľahký, aby ste ho mohli mať neustále pri sebe. Nenechajte sa však oklamať jeho malými rozmermi. Po stlačení tlačidla Bass Boost budete unesený výraznými a výkonnými nízkymi tónmi. Príjemným doplnením B170ky je farebný LED indikátor pulzujúci v rytme hudby, ktorý určite každého zaujme. Výhodou je aj rýchle nabíjanie, ktoré oceníte, keď sa budete ponáhľať. Už po 3-minútovom nabíjaní vám poskytne dostatočný výkon až na 90 minút počúvania. Pri maximálnom nabití vám Walkman série B umožní nepretržitú reprodukciu hudby až 18 hodín, čo bohato postačí aj na tie najdlhšie prechádzky, či celonočnú párty. Praktická spona umožní upevnenie Walkmanu na opasok, popruh batoha, či odev a všetkým tak budete môcť ukázať váš štýl.


Rýchla a jednoduchá práca s počítačom

Obľúbené skladby si nahráte veľmi jednoducho. Walkman pomocou integrovaného USB konektora pripojíte priamo k počítaču s OS Windows. Nepotrebujete žiadne káble. Kopírovanie súborov je pomocou systému „Drag and Drop“ intuitívne a rýchle. Nie je potrebná inštalácia žiadneho softvéru. Walkman môžete pripojiť tiež ku kompatibilnému Hi-Fi zariadeniu alebo stereo autorádiu a vychutnať si komfortné priame prehrávanie. Chcete vyhľadať vhodnú skladbu vystihujúcu vašu momentálnu náladu? Vyhľadávacia technológia ZAPPIN prehľadá vašu hudobnú kolekciu a prehrá vám úryvok z každej skladby bez zbytočných ponúk Menu či Playlistov. Keď budete počuť želanú skladbu, stačí znova stlačiť tlačidlo ‘ZAP‘ a prehrá sa celá skladba. Medzi ďalšími vylepšeniami nájdete integrovaný ekvalizér na zhutnenie zvuku, ale aj šikovný hlasový záznamník.

Nové MP3 prehrávače Walkman série B170 spoločnosti Sony budú v predaji dostupné od marca 2012. K dispozícii bude možnosť výberu prehrávača s kapacitou pamäte 2 GB alebo 4 GB a FM tunerom v čiernej, červenej, modrej a ružovej farbe.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk