Autentické príbehy, nadčasové témy

Zažite vyšší výkon s HUAWEI Ascend Mate2 4G

0

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a koncových zariadení, včera na veľtrhu spotrebnej elektroniky Consumer Electronics Show 2014 (CES) predstavila nový model HUAWEI Ascend Mate2 4G.

Nový super výkonný smartfón podporujúci siete 4G LTE ponúka ľudom po celom svete vyšší výkon a väčší displej, takže užívatelia môžu využiť doslova každú príležitosť na prácu alebo zábavu. S IPS displejom s uhlopriečkou 6,1 palcov, výkonnou batériou s kapacitou 4050 mAh1 a predným fotoaparátom s rozlíšením 5 megapixelov je HUAWEI Ascend Mate2 4G ideálnym telefónom pre permanentnú zábavu a disponuje dostatočnou kapacitou batérie pre sledovanie až šiestich stiahnutých filmov v rade alebo počúvanie až 100 hodín hudby na jedno nabitie.

S modelom Ascend Mate2 ponúkame výhody a pohodlie super rýchlej konektivity ľudom po celom svete,“ prehlásil Colin Giles, výkonný viceprezident Huawei Consumer Business Group. „HUAWEI Ascend Mate2 4G je plne vybavený pre mobilnú generáciu, ktorá požaduje permanentnú zábavu v mobilnej podobe, chce čo najrýchlejšie vytvárať a sťahovať fotoalbumy v priebehu niekoľkých sekúnd, alebo používať svoj smartfón ako mobilnú kanceláriu.“

HUWEI Ascend Mate2 4G je vybavený výkonným štvorjadrovým procesorom s taktom 1,6 GHz a vysokokapacitnou batériou s výkonom 4050 mAh, takže na jediné nabitie možno stráviť až pol dňa surfovaním po internete. Huawei Ascend Mate2 4G je vybavený unikátnou technológiou úspory energie, ktorá dokáže zlepšiť výdrž telefónu o viac ako 30 % oproti iným smartfónom vo svojej triede. HUAWEI Ascend Mate2 je iba 9,5 mm tenký, má štýlový tvar a ergonomické púzdro, takže ideálne padne do dlane.

HUAWEI Ascend Mate2 4G je vybavený vlastným užívateľským rozhraním Emotion UI 2.0.2 Toto intuitívne rozhranie obsahuje režim „jednej ruky“, takže sa telefón jednoducho ovláda jedinou rukou, k čomu napomáha i 79 % pomer displeja k telu telefónu. Funkcia plávajúcich okien umožňuje mulititasking a ponúka súčasný prístup k poznámkam, správam, kalendáru a kalkulačke, navyše je možné rozhranie ľahko a pohodlne upravit podľa potrieb konkrétneho užívateľa, ktorý napríklad chce mať základnú obrazovku čo najjednoduchšiu. Telefón možno používať pohodlne naozaj kedykoľvek, fukcia Gloves Mode zaisťuje funkčnosť pri použití rukavíc a Driving Mode zasa aktivuje hlasitý odposluch pri šoférovaní.

Displej telefónu má uhlopriečku 6,1 palca, takže je dostatočne veľký pri prehliadaní dokumentov, sledovaní filmov alebo prehliadaní fotografií. Snímky možno spontánne zachytiť zadným fotoaparátom BSI s rozlíšním 13 megapixelov, ktorý je mimo iného vybavený objektívom so svetelnosťou 2.0, vďaka čomu sú snímky ostré a profesionálne pri každej príležitosti. Keď telefón otočíte, predný fotoaparát s rozlíšením 5 megapixelov a s funkciou vertikálnej panorámy a automatickou retušou tváre vám umožní vytvoriť impozantný autorportrét.

Aby telefón udržal krok s rýchlym tempom dnešnej doby, ponúka HUAWEI Ascend Mate2 4G všadeprítomné pripojenie. Či už budete sedieť za stolom v kancelárii, budete na cestách, alebo doma, HUAWEI Ascend Mate2 4G vám poskytne bleskovo rýchle pripojenie CAT4 LTE, vďaka ktorému budete filmy sťahovať v priebehu niekoľkých minút, prípadne svoje pracovné dokumenty nahrávať za zlomok doby, na ktorú ste boli zvyknutí, a to vďaka rýchlosti pripojenia až 150 Mbps. Škála konektivity je naozaj široká, zahŕňa WiFi, Bluetooth 4.0, takže HUAWEI Ascend Mate2 4G užívateľa v oblasti pripojenia naozaj nikdy nesklame.

Telefón je možno taktiež dovybaviť niektorým z doplnkov, ako sú Bluetooth sluchadlá, štýlový kryt alebo farebná prídavná externá batéria.

1 Skutočná veľkosť batérie sa môže medzi jednotlivými regiónmi líšiť
2 Dostupnosť uživatelského rozhania Emotion UI 2.0 sa môže medzi jednotlivými regiónmi líšiť

Words & Photos: Accedo Slovakia

www.Huaweidevice.sk.