Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Zážitok a atmosféra: Tri chalúpky, kde môžete spať na peci

- Reklama -

Sychravé jesenné počasie je priam ideálne na to, aby ste si našli čarovné miesto s atmosférou, kde sa zababušíte do teplej deky, vezmete si dobrú knihu, horúci čaj k tomu a aby ste to dotiahli do absolútnej dokonalosti – tak si vyleziete na pec. Pýtate sa, kde vezmete takú pec? My vieme…

“Vyliezť si na vyhriate kachle, zahryznúť sa do čerstvej buchty a zapiť ju horúcim kakaom, to je idylka, ktorú si s nami môžete splniť. Predstavíme vám chalúpky, kde „pecivál“ nie je hanlivé oslovenie,” opisuje český portál Amazing Places, ktorý vyhľadáva tie najčarovnejšie miesta nielen na Slovensku, ale aj v Česku, Rakúsku a Taliansku.

Sladké ničnerobenie v “roubenke”

Rekonštrukcia viac ako 200-ročnej chalupy v českej dedinke Křižánky sa podarila. Ukrýva sa v bohatom zelenom poraste, ale keď prekročíte bránku, zostanete očarení. V lete nebudete vedieť, č skôr rozbehnúť do bazéna. No a inokedy zas či skočiť do vírivky, vypotiť sa v saune, ľahnúť si na pec, alebo si uvariť niečo naozaj dobré. Termálny bazén s morskou soľou, vírivka s ozónovou terapiou, ale tiež panoramatická vonkajšia sauna zo sibírskeho cédra, miesto na oddych, ochladzovacia kaďa a vonkajšia sprcha. Tomu sa povie poriadny luxus!

Chcete vyraziť po okolí? Žiadny problém. Môžete si požičať elektrobicykle, zájsť si pešo na Deväť skál a v zime si zalyžovať v neďalekom skiaraeli.

Wellness Roubenka Křižánky si prešla citlivou rekonštrukciou.

Chalúpka na moderný spôsob

Aj moderné zázemie môže poskytnúť rovnako čarovné chvíle. Navyše, ak tam nechýba spomínaná pec, tak chladné večery budú ešte krajšie. Detaily a láska k prírode sa tomuto miestu nedá vytknúť a smrekové či dubové drevo robí zaslúženú prácu. Atmosféru dotvára aj všadeprítomný prírodný kameň. Pec s matracmi a vankúšmi je presne to, čo budete na tieto dni potrebovať. K tomu je k dispozícii vinotéka plná vín z južnej Moravy. Navyše je tu vyhrievaný bazén, sauna a domáce kino.

Beskydy nemôžu sklamať. Naplánujte si túru na Lysú horu alebo aspoň k Mohyle Ivančena. Neďaleko nájdete Satinské vodopády a priamo v Malenoviciach je lyžiarsky vlek. Alebo skočte na bicykel a choďte na jednu z mnohých cyklotrás.

Roubenka Staňka ponúka luxusné ubytovanie nielen s vyhriatou pecou, ale navštevníci ocenia aj filmové večery, ktoré si tu môžete zorganizovať!

Polosamota obklopená lesom

Tu vás čakajú výhľady na okolité hory, spev vtákov a šum lesa budú vaši kamaráti. Chalupy sú dve, pričom jednu nájdete na machu, tú druhú na papradí. Vôňa čerstvého dreva je tu priam omamná. A na fantastický interiér aj vybavenie sa veľmi rýchlo zvyká. Skvelým majiteľom Ive a Vaškovi sa podarilo vytvoriť v Beskydách, naozaj jedinečné miesto. Táto chalupa je dokonalou kombináciou príjemného designu, moderného vybavenia, vrátane vírivky, a klasickej chalupárskej atmosféry. V zime je tu rovnako krásne ako v lete. A o kútik na peci sa určite pobijte…

Chalupy Solanec s dokonalými výhľadmi. A príjemná atmosféra praskajúceho ohňa, ktorú musíte zažiť!

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -