Autentické príbehy, nadčasové témy

Zdravá a skvelá voda vo vašej kancelárii

0

Premýšľali ste niekedy nad takou banálnou otázkou, kedy ste pili naposledy dúšok dobrej čistej vody? Možno uvažujete nad tým, čo za zbytočnú otázku kladieme. Veď voda je tá najobyčajnejšia vec, dostupná každému, či už doma, alebo v podobe minerálnych vôd, či limonád. Pokúsime sa vám však priniesť zopár informácií, ktoré vás možno prekvapia.

Áno, vodu predsa pijeme každý deň. Veď piť sa musí. Dodržiavať pitný režim je pre ľudský organizmu mimoriadne dôležité. O tom sme predsa dobre informovaní. Otázne je, či každá voda spĺňa všetko predpoklady nášho zdravého rozvoja. Škoda, že už nežijeme v dobách, o ktorých sme snívali na začiatku. Súčasnosť patrí chémii, a tá prináša zo sebou množstvo negatívnych faktorov. Pokiaľ by ste mali záujem ochutnať dúšok čistej vody, máme pre vás riešenie. Spoločnosť Bystrina prináša pre vás ekologický systém na získavanie zdravej pitnej vody – filtre výrobcu Nobel Corporation. Tie dokážu vyčistiť vodu presne tak, aby ste opäť spoznali čaro čistej vody, ktorá je potom skutočným elixírom zdravia, vitálnosti a dlhovekosti.

Spoločnosť Bystrina s.r.o., ako dovozca systémov na filtrovanie vody NOBEL Corporation patrí medzi prvé spoločnosti, ktoré na Slovensku poukázali na akútny problém nedostatočnej kvality pitnej vody ako i následky, ktoré sa objavia dlhodobým priamym konzumovaním takej vody, alebo prostredníctvom potravín, ktoré sa v znečistenej vode pripravujú. Prostredníctvom bezplatného testovania vody v tisíckach domácností poukázala na dôležitosť tohto problému, pričom vykonala i ekologické edukovanie, veľmi dôležité z hľadiska zdravotnej prevencie.

Najväčšou podporou misie tejto spoločnosti sú práve tí zákazníci a ich pozitívne zdravotné zmeny, ktoré osobne pocítili hneď na začiatku užívania prečistenej vody. Oni a ich odporúčania sú najlepším marketingom. Keďže si ešte stále väčšina obyvateľstva neuvedomuje potrebu prečisťovania pitnej vody, je poslanie spoločnosti Bystrina na samotnom začiatku a jej spolupracovníci majú veľmi dôležitú úlohu, aby sa tieto informácie dostali ku každému. Spoločnosť Bystrina vám teraz ponúka skutočnú šancu vychutnať si čaro čistej vody v podobe prístroja F 2002 B Silver, ktorý je vhodný pre vašu kanceláriu, úrad či obchodnú prevádzku. Svojim zákazníkom alebo návštevám budete môcť potešiť dúškom krištáľovo čistej vody.

Veď voda je stále tou najcennejšou devízou nášho života a bolo by na škodu veci, aby ste si ho znepríjemňovali pitím znečistenej vody, ktorá vám nikdy nedokáže ponúknuť tú pravú chuť.


Opis funkcie prístroja FZ 2002 B Silver

Základný princíp funkcie prístroja NOBEL 2002B sa zakladá na procesoch filtrovania vody na základe mechanického prečisťovania vody.

NOBEL 2002 prečisťuje vodu 5. stupňami filtrácie:
1. stupeň
Sedimentný predfilter
Prvý predfilter – typ sedimentný s propylénovou masou (5 mikrónov), z vody odstraňuje hrdzu, zem, blato, piesok a iné sedimenty väčšie od 5 mikrónov.

2. stupeň
Karbónový predfilter
Druhý predfilter – typ uhlíkový s náplňou z aktívneho uhlíka najlepšej akosti absorbuje zlúčeniny chlóru a fluóru, pesticídy, herbicídy, trichilometány (kancerogénne látky) a iné organické zlúčeniny. Taktiež odstraňuje nepríjemný pach a zlepšuje chuť vody.

3. stupeň
Tretí predfilter
– typ sedimentný s polypropylénovou masou (5 mikrónov) z vody odstraňuje zvyšné sedimenty, častice väčšie od 5 mikrónov.

4. stupeň
Hlavný filter – osmóza
Hlavný filter (TFC) – typ osmotická membrána – osmotický filter s polopriepustnou membránou, ktorý spôsobom obrátenej osmózy, pod vplyvom tlaku a za pomoci molekulárnych síl, z vody odstraňuje všetky častice väčšie ako 0,0005 mikrón. Ide o tzv. ultrafiltrovanie vody, odstraňovanie zlúčenín solí ťažkých kovov, vírusov, baktérií a všetkých zvyšných nečistôt.

5. stupeň
Posledný filter
Posledný filter – typ post má dvojitú úlohu. Obohacuje vodu o potrebné minerály (kalcium, magnézium…) a zlepšuje jej chuť pred konzumáciou.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť o filtroch Nobel Corporation viac, alebo máte záujem o bezplatnú analýzu vašej pitnej vody, tak nás kontaktujte na priloženom telefónnom čísle alebo píšte na:

Bystrina Sk
+421 917 401 046
obchod@filtrenobel.sk

Words: Calvera                                                    Photos: ISIFA, Calvera

www.nobelfiltre.sk