Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Zima na horách? Lyžovačka, zážitky a relax v bazéne? Tri tipy, na ktoré nezabudnete

- Reklama -

Vyzerá to nakoniec tak, že zima si nás túto sezónu konečne našla. A tak naozaj prišla aj snehová nádielka a milovníci zimných športov sa môžu tešiť. Ak plánujete vybehnúť na lyže a nechce sa vám príliš ďaleko, skúste lokálne strediská – predtým si nezabudnite skontrolovať snehové podmienky v danom stredisku, vo väčšine sú však vhodné podmienky. A ak by ste chceli zostať na horách dlhšie ako jeden deň, tak potom si určite prečítajte naše tri tipy, kde sa môžete ubytovať. A nielen to. Domov sa odtiaľ vrátite ako znovuzrodení…

Čo môže byť v zime lepšie, ako si užiť sneh so všetkým, čo k nemu patrí? Lyže, bežky, snowboard, korčule alebo aj sánky. Stavanie snehuliaka a poriadna guľovačka. To všetko k tomuto krásnemu obdobiu patrí a ani zďaleka nemusí zima tešiť len tých najmenších. Ak si nájdete čas, tak určite sa vyberte na hory a ak aj nelyžujete, naplánujte si prechádzku pomedzi zasnežené stromy, vezmite deti na sánkovačku a dajte si horúci čaj (dospelí môžu aj niečo tuhšie), aby ste si zohriali skrehnuté ruky zo stavania snehuliaka.

A aké sú dnešné tipy na jedinečné ubytovanie? Pôjdeme sa pozrieť na krásnu chatu na samote, do štýlového apartmánu v centre diania a, samozrejme, nevynecháme ani poriadny hotelový luxus na Štrbskom plese.

Ubytovanie na samote v Demänovskej Doline

Ak po náročnom dni na svahu sa túžite schovať niekde na samote, tak potom práve toto miesto je pre vás to pravé. Nečakajte žiadny hotelový komplex ani apartmán. Naopak, ohromí vás nádherné ubytovanie v privátnej zóne prírody, kde budete len vy a vaši blízki, ktorých si so sebou zoberiete. Skvelé vybavenie, aby vám k pohodlnému pobytu nič nechýbalo, je samozrejmosťou.

Štýlový apartmán v Tatranskej Lomnici

Ak ste zatúžili po luxusnom ubytovaní v loftovom apartmáne s balkónom, tak toto miesto je to pravé pre vás. Priamo v centre diania a Vysoké Tatry ako na dlani. Ubytuje až päť ľudí, zároveň je možné pohodlne zaparkovať priamo na mieste na súkromnom parkovisku. Ak sa však chcete vybrať radšej vlakom a oddýchnuť si od šoférovania, môžete. Stanica sa nachádza hneď vedľa. Apartmán je zariadený vkusne s plne vybavenou kuchyňou, wifi a po večeroch si môžete oddýchnuť sledovaním televízie pri poháriku vína.

Ak luxus na horách, tak na Štrbskom plese

Kto by ho nepoznal? Rozprávkové, čarovné a dokonalé vo výške 1351 metrov nad morom. Od služieb, gastronómie až po samotné ubytovanie. Netreba ho nikomu zvlášť predstavovať, každý ho poznáme. Ale pre istotu vám ho pripomíname. Tento jedinečný historický hotel vám ponúka skutočne všetko, nič vám tu nebude chýbať. Luxusné wellness s tými najkrajšími výhľadmi a s množstvom služieb na mieru, stačí sa len popýtať na recepcii. Privátne spa? Nie je problém, rovnako ako romantická večera vo vežičke a množstvo ďalších jedinečných zážitkov.

Ktoré ubytovanie sa vám páči najviac? Každé jedno je autentické a ponúka iný zážitok. V každom prípade dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho hosťa.

Zdroj: Amazing Places, titulná fotografia: Grand Hotel Kempinski High Tatras

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -