Autentické príbehy, nadčasové témy

Život na významnej Old Cutler Road

0

V ponuke rozličných realitných spoločností nájdete len málo takých, ktorým nie je potrebné venovať veľa riadkov. O vile na Old Cutler Road platí, že ju stačí len raz uvidieť a okamžite sa ňou spriatelíte. Jednoducho sa vám dostane pod kožu.

Skutočný zázrak, večný šarm a starodávna prestíž. Tieto charakteristiky sprevádzajú vilu na jej ceste za svojím majiteľom.
Z tohto bezchybného dvojpodlažného domu sa šíri akési magické vyžarovanie. Na ploche 18, 444 štvorcových stôp si každý nájde ten svoj kút, ktorý je majstrovsky situovaný na najvýhodnejšom mieste Old Cutler Road. Príťažlivý vstup po mramorovej podlahe vás privedie cestičkou až k pokojne časti s bazénom a terasou. Táto časť okolia domu je vkusne ošetrená a obklopená tropickým rastlinstvom. Pokiaľ chcete mať výhodnejší výhľad na okolie, stačí si vyjsť na druhé podlažie a méte otvorí sa vám pohľad na útulný dvor a  dianie na ulici Old Cutler. Vnútorné vybavenie domu v ničom nezaostáva za vonkajším obrazom. Na to aby ste mohli získať obraz o tomto dome, stačí sa pozerať. Pokiaľ si budete všímať každý detail, zistíte, že dom na prestížnej ulici Old Cutler Road patrí k tomu najlepšiemu.

Spoločnosť The Campins Company dom ponúka za 1, 799, 000 USD.

NIPOS     Photos: The Campins Company

GALLERY

www.thecampinscompany.com