Autentické príbehy, nadčasové témy

Zo sexi moderátorky nová televízna hviezda

0
Zo sexi moderátorky nová televízna hviezda

Jediná módna televízia na slovenskom a českom trhu oslávi v apríli svoje piate narodeniny. Pri tejto príležitosti čaká jej fanúšikov a divákov množstvo prekvapení a noviniek. Okrem HD vysielania, a sviežej novej staničnej grafiky, ich prekvapí ešte jedna výrazná zmena.

Celosvetovo známa televízna stanica zameraná predovšetkým na módu, krásu, cestovanie, nové technológie, dizajn, architektúru, umenie, ale aj zdravie a vzdelávanie bola založená v roku 1997. Jej česko-slovenská verzia, FashionTV czech&slovak, oslávi v apríli svoje piate narodeniny. „Je to určite dôvod na oslavu, ale aj priestor na novinky v samotnom vysielaní a prekvapeniach pre našich fanúšikov„, hovori generálna riaditeľka FashionTV czech&slovak Gabriela Drobová.

Jasmine, Alagič, fashion, TV

FashionTV spúšťa 1.apríla 2016 svoje vysielanie v HD kvalite, spúšťa novú grafiku, pripravuje úplne nové televízne formáty a zmeny v reláciách, ktoré sú súčasťou jej programovej štruktúry celých päť rokov. Asi najvýraznejšou novinkou je výmena na poste moderátorky programu Fashion Lifestyle. Jej úplne prvým moderátorom bol Ben Cristovao, ku ktorému sa neskôr pridal Thomas Puskailer. Obidvoch objavila Gabriela Drobová počas jej pôsobenia v televízii Markíza, kde pracovala ako kreatívny producent veľkých zábavných formátov. /Česko-Slovenská Superstar, Slovensko má talent, Miss, Slávik, Adela show a mnohé ďalšie/ Svoje moderátorské skúsenosti zo začiatkov  kariéry najprv rozhlasovej a neskôr televíznej moderátorky zúročila ako tvár relácie Fashion Lifestyle, ktorú moderovala tri roky. A práve tento post opúšťa. Tím FashionTV czech&slovak sa v septembri 2015 rozrástol.

„V projekte Face of FashionTV som objavila skvelú moderátorku Jasminu Alagič a rozhodla som sa, že práve ona je vhodnou tvárou relácie Fashion Lifestyle“, nadšene prezrádza Drobová. V rámci nového smerovania relácie nenechala nič na náhodu a na spoluprácu oslovila top profesionálov vo svojich oblastiach. Styling Jasminy má na starosti jeden z najlepších slovenských módnych návrhárov a fotografov Lukáš Kimlička. Oblečenie bude exkluzívne vyberané z kolekcíí módneho gigantu BCBG, konkrétne BCBGMAXAZRIA. Vlasový styling je v rukách Marietty Murga zo salónu Lekart. Zuzana Šutjaková a jej tím z Makeupstudio Eurovea sa postarajú o vizáž moderátorky. „Je to pre mňa obrovská pocta a zároveň výzva byť tvárou lifestylovej relácie na FashionTV. Servis a možnosti, ktoré táto televízia poskytuje svojim moderátorkám je proste neskutočný. Milujem FashionTV, je to naozaj práca snov“, povedala nová moderátorka relácie Fashion Lifestyle Jasmina Alagič.

phpThumb_generated_thumbnail-1

Info o Jasmine Alagič

Narodená  27.6. 1989 v Stuttgarte, detstvo prežila na Slovensku, kde žije dodnes. Má slovenské občianstvo. V roku 2009 bola finalistkou Miss Universe Slovenskej republiky, kde získala titul Miss Media.Okrem modelingu a moderovania sa venuje vo vlastnej firmu predaju a prenájmu realít v Bratislave.

Words & Photos: FTV
http://tvfashion.eu