Autentické príbehy, nadčasové témy

Zosvetľujúce kaviárové očné sérum

0

Unikátny vzájomný efekt rozjasňujúceho a spevňujúceho komplexu spolu s prírodnými výťažkami umožňuje očnému séru White Caviar Illuminating Eye Serum dosiahnuť pozoruhodné výsledky. Sérum neprináša len okamžité viditeľné zlepšenie, jeho spevňujúci a liftingový efekt je dlhodobý a progresívny.

Pokrokové technológie a aktívne zložky podporujú zosvetlenie a zlepšenie mirkocirkulácie, pričom sa zameriavajú na jediný cieľ: redukciu tmavých miest a kruhov v okolí očí spôsobených jednak nadbytočnou pigmentáciou, ale tiež nedostatočným prekrvením. Toto jemné očné sérum je účinným bojovníkom proti tmavým kruhom. Tvoria ho výťažky z výhonkov žeruchy, smrekovca, sladkého drievka, zlatého kaviáru a kofeínu, ktoré spoločne bránia formovaniu tmavých škvŕn, a zároveň redukujú opuchy a vrásky v okolí očí. Prípravok má výnimočné spevňujúce schopnosti a výrazne posilňuje efekt každého očného krému tým, že pleť zahŕňa výdatnou hydratáciou a ochrannými účinkami. Pre maximálne zosvetľujúce účinky sa odporúča v kombinácii s novým očným krémom White Caviar Illuminating Eye Cream.

Aplikácia
· Pred použitím pretrepte.  
· Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú tonizovanú pleť očných kontúr.
· Končekmi prstov naneste popod oči od vonkajších kútikov k vnútorným, pričom zvláštnu pozornosť venujte tmavším miestam.  
· Následne pleť ošetrite krémom White Caviar Illuminating Cream alebo iným očným krémom.

Popis produktu

Balenie: Perleťové biele balenie so skleneným dávkovačom a lesklým strieborným pásom okolo uzáveru. Strieborné vonkajšie balenie s bielym označením.

Obsah: 15 ml

Words & Photos: La Prairie

www.lapriarie.com