Autentické príbehy, nadčasové témy

Zoznámte sa s Cake Girls

0
Zoznámte sa s Cake Girls

Recept na zákusok servírovaný v arizonskom clube Cake len tak ľahko nezískate. Obsahuje totiž ingrediencie, z ktorých namiešať ten správny pomer nie je vôbec jednoduché. Ľahkosť, hravosť a vzhľad musia byť vo výnimočnom súlade, inak môže vzniknúť kombinácia s príliš explozívnymi prvkami. Aby som toľko nenaťahoval, prívlastok „chutný zákusok“ si osvojili miestne zvodné krásky, ktoré svojou nenútenosťou a ľahkosťou fascinujú ľudí počas tanečnej show. Cake Girls majú radi obdivné pohľady, usmievajú sa, jemne provokujú, flirtujú. Vedia, čo si môžu dovoliť.

small_2

Prvotriedne, sofistikované, sexy

Klub, v ktorom hostia obdivujú „ladne sa vlniace maškrty“, je v arizonskom Scottsdale raritou. Hoci v meste aj v minulosti otvorili niekoľko nočných barov a podnikov, žiadnemu sa nepodarilo pritiahnuť toľko pozornosti. Až doteraz. V súvislosti s Cake sa vám jednoducho hrnú na jazyk slová ako „prvotriedne“, „sofistikované“ a „sexy“. Je to miesto, kde sa usídlili krása, elegancia a vášeň. Možno to znie prekvapivo, ale klub veľmi radi navštevujú aj dámy. Fascinuje ich predovšetkým nezameniteľné prostredie i pestrá hra zvukov a svetiel. Ich nadšenie je oprávnené, hudba servírovaná šikovným dídžejom skutočne elektrizuje. A kým Cake Girls predvádzajú svoju show na parkete, atraktívne čašníčky v sexy outfitoch nosia na stôl drinky a šampanské. Jednoducho samé príjemné veci. Človek veľmi rýchlo nadobudne pocit, že žiarivé Las Vegas sa so všetkou tou pompou a leskom presťahovalo zo susednej Nevady do Arizony. Leví podiel na tejto predstave má aj CG svetelný systém, ktorý je kvalitatívne na vysokej úrovni.

small_1

Barok a Hollywood

Za skutočné centrum klubu mnohí považujú rozmerný mixážny pult. Neodmysliteľnú pomôcku dídžeja obklopuje honosná architektonická scenéria, veľmi podobná tej aká panovala v európskych barokových interiéroch v 17. storočí. Keď sa prechádzate zákutiami Cake, akoby ste sa ocitli v očarujúcom francúzskeho zámočku a zároveň pootvorili dvere do komnát kúzelného Hollywoodu. Luxusné drevené obloženie, kožené sedadlá a rozmanité dekorácie vytvárajú v kombinácii so špičkovým osvetľovacím systémom pravú divadelnú atmosféru. Nechýbajú ani objemné lustre, zrkadlá a portréty osobností. Starožitnú krásu veľmi vkusne dopĺňajú súčasné materiály a výdobytky techniky. V interiéri nájdete aj bohato zdobené kúpeľne, kde sa môžete osviežiť. Luxusný nočný klub Cake s kapacitou 150 ľudí, otvára svoje brány každý piatok a sobotu o pol jedenástej. Pokiaľ ste na dovolenke alebo obchodnej ceste v Štátoch, nenechajte si ujsť príležitosť na návštevu. Je to výborné miesto nielen pre jednotlivcov, ale aj pre skupinky priateľov, či známych. Podmienkou je vek 21 rokov. V klube, ktorý akceptuje platby kreditnou kartou  nájdete okrem  iných vymožeností aj televíziu a skvele zásobený bar.

small

Words: Marcel Letko
Photos:Cakescottsdale Press
www.cakescottsdale.com