Hľadať

AIGNER man2 Evolution

AIGNER man2 Evolution

Výkon, technológia, dynamika: to sú tri kľúčové slová, ktoré inšpirovali parfumérov značky AIGNER k vytvoreniu novej, vzrušujúcej pánskej vône. Evolution, vôňa zaradená do kolekcie AIGNER |man|2, pôsobí úžasne mladým, mužným dojmom a vyniká svojráznym charakterom. Už prvotným zámerom značky AIGNER totiž bolo vyvinúť vôňu, ktorá zaimponuje mladšej, dynamickej cieľovej skupine.

Prekonajte sami seba!

AIGNER predstavuje novú vôňu pre mužov AIGNER |man|2 Evolution.

Výkon odráža základnú túžbu moderných mladých mužov vymaniť sa z priemeru, dostať sa vyššie a vyčnievať ako osobnosť. Technológia evokuje inovačné myslenie, chuť objavovať a odvahu nasledovať nové méty. Dynamika je symbolom aktívneho postoja k životu, prejavuje sa túžbou po osobnom úspechu, naplnení vlastných cieľov a chuti víťaziť.

Tieto tri slová sú zreteľnou definíciou skupiny, ktorú by mala nová vôňa Evolution osloviť: mladých mužov, úspešných biznismenov v najakčnejšom a najdynamickejšom období ich života. AIGNER |man|2 Evolution je venovaná mladým mužom, ktorí milujú šport, aktívny život, sú nároční, túžia po prestíži, ocenení a luxuse.

Zloženie vône odráža dynamický životný štýl nezameniteľnou kombináciou výrazných tónov. Hlave dominuje korenistá sviežosť exotického kardamómu v sprievode citrusových tónov bergamotu a mandarínky. Srdce je pôsobivým trojtónovým akordom zloženým z ostrého muškátového oriešku, harmonického buketu fialiek a hrejivej šalvie. Základ dodáva vôni celistvosť a má charakter príznačný pre vône značky AIGNER: výrazný, drevitý a zemitý, zložený z tónov cédru a pačuli obklopených akordom ambry, pižma a kože.

Hlava: kardamóm, talianska mandarínka, bergamot.

Srdce: muškátový oriešok, fialka, šalvia.

Základ: céder, pačuli, ambra, pižmo, koža.


Flakón a balenie

Flakón je rovnako pôsobivý ako vôňa: minimalistický dizajn, výrazná štýlovosť masívneho skla, umelecké grafické označenie a povzbudzujúca farba vône vo vnútri flakónu evokujú kľúčové charakteristiky vône AIGNER |man|2 Evolution: výkon, technológiu a dynamiku.

Vonkajšie balenie zapôsobí na mužov presvedčivým športovým a mužným dizajnom.

Sortiment

Toaletná voda     30 ml
Toaletná voda     50 ml
Toaletná voda   100 ml

Voda po holení s rozprašovačom   100 ml

Vlasový a telový gél                            200 ml


Reklamný vizuál

Zobrazuje silu a odhodlanie muža prekonať samého seba. Obraz mesta čerpá námet v najnovšom architektonickom projekte mesta Dubai.
Scéna sa odohráva na ohromnom mieste – na streche mrakodrapu v meste, v ktorom sa mieša svet biznisu a luxusu. Muž Aigner dominuje tomuto svetu. Horizont otvára úžasný priestor a pod mužom sa odhaľuje obrovská hĺbka, ktorá zrýchli jeho tlkot srdca…
Vizuál zobrazuje okamih pred zoskokom. Okamih, kedy sa rozhodol a jeho telo reaguje na jeho rozhodnutie prípravou na skok. Ruka, ktorou sa drží zábradlia, evokuje sebaistotu a odhodlanie uskutočniť, čo si zaumienil. Na tomto mužovi nevidieť žiadny náznak zaváhania. Naopak, hľadí priamo s odhodlaním zvíťaziť. Chystá sa zoskočiť z hrozivej výšky priamo v čase, kedy pracovnú časť dňa v meste strieda nočný život. Muž cíti, ako adrenalín prúdi v celom jeho tele. Mrazivý pocit, ktorý dobre pozná a zbožňuje. Desivý okamih prežívame v plnej intenzite: vnímame svetlo, náladu, adrenalín aj prichádzajúci úspech, skrátka všetky vlastnosti vône AIGNER |man|2 Evolution.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.glamour-co.sk/sortim/aigner/
www.etienneaigner.com

Mohlo by sa Vám páčiť