Hľadať

Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť

„Jack Canfield je jedným z najinšpirujúcejších, k podstate veci prenikajúcich rečníkov a učiteľov dneška. Keď s ním strávite čas a osvojíte si jeho myšlienky, navždy sa zmeníte. V pozitívnom slova zmysle.“

                                        (Brian Tracy, autor knihy Vytvorte si  svoju vlastnú buducnosť)

V knihe sa dozviete:
· ako si zvýšiť sebadôveru pri riešení  výziev každodenného života
· ako prijať za svoj život 100% zodpovednosť
· ako sa rozhodnúť, čo chcete
· ako uvoľniť vlastnú skrytú silu
· ako si predstaviť to, čo chcete a získať to, čo vidíte
· ako konať napriek svojmu strachu
· ako odmietnuť odmietnutie
· ako prekračovať vlastné očakávania
· ako vystúpiť z klubu „to sa nedá“
· ako spoznať svoju pozitívnu minulosť
· ako zmeniť vnútorného kritika na vnútorného trénera
· ako zmeniť obmedzujúce presvedčenia
· ako sa učiť tak, aby ste viac zarábali
· ako pracovať dvakrát menej za dvakrát viac peňazí a mať pritom dvakrát viac  voľného času
· ako vybudovať silný pracovný tím
· ako sa naučiť hovoriť nie
· ako sa naučiť komunikovať  s vlastným vnútrom
· ako nechať pochybnosti konať  vo váš prospech
· ako rozvíjať pozitívne vedomie peňazí a mnoho iných dôležitých krokov, rád a techník.

Jack Canfield, jeden z najvyhľadávanejších odborníkov na osobnostný rast a jeden z najúspešnejších motivačných rečníkov všetkých dôb, ktorého služby vyhľadávajú také známe spoločnosti, ako Virgin Records, Sony Pictures, Merrill Lynch, RE/MAX, FedEx, Campbell´s Soup, TRW, GE, Siemens, Cingular Wireless, Southern Bell, Domino´s Pizza a stovky ďalších, je spolutvorcom bestsellerovej série Slepačích polievok pre dušu, ktorá bola preložená do tridsiatich deviatich jazykov a predalo sa z nej osemdesiat miliónov výtlačkov. Účinkoval vo viac ako 600 rozhlasových programoch a v 200 televíznych reláciách vrátane Today, Oprah, Fox and Friends, CBS Evening News, NBC Nightly News, Eye to Eye a v programe Talk Back Live! na CNN.
Vzhľadom na to, že počas roka je o jeho prednášky a semináre oveľa väčší záujem, ako je schopný zvládnuť, vytvoril dva tréningové programy na videokazetách: program STAR, ktorý je základom jeho učenia o sebahodnotení a vrcholnom výkone pre spoločnosti a školy, a program GOALS, v ktorom sú rovnaké pravidlá pre ohrozenú populáciu, akou sú napríklad ľudia odkázaní na sociálnu podporu a pre ľudí na okraji spoločnnosti, ako napríklad pre väzňov.

Objasňujúce, pútavo napísané a vysoko efektívne.
Ken Blanchard, autor knihy Minútový manažér

Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti sformuloval jasne a pútavo  do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze, prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu. Každodenné opakovanie pravidiel nezaberie viac ako niekoľko minút, ale ich uplatňovanie v praxi dokáže navodiť nevídané zmeny, ktorých výsledkom býva výrazný úspech a neodškriepiteľné profesionálne zlepšenie a tiež spokojnosť a prekvitajúci osobný život. Nezáleží na tom, či sa chcete stať riaditeľom spoločnosti, úspešným učiteľom, schudnúť, zbaviť sa zlozvykov, či zarobiť veľké peniaze, pravidlá sú pre každého rovnaké.

Začať môžete ešte skôr, ako otvoríte knihu. Skúste porozmýšľať o tomto: Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali.
Nie je načase veci zmeniť?

Viac info na: www.TheSuccessPrinciples.com alebo www.JackCanfield.com
Tel.: +1-800-237-8336, adresa: P.O.Box 30880, Santa Barbara, CA 93130 USA

Jack Canfield / Janet Switzer – Pravidlá úspechu
Formát: 155 x 225mm
Väzba: tvrdá
Cena: 18.99 EUR
Počet strán: 496
ISBN: 978-80-8109-161-2

www.eastonebooks.sk

Mohlo by sa Vám páčiť