Hľadať

Charizmatická Debbie

Charizmatická Debbie

Debbie Ford je autorkou bestsellerov číslo 1 podľa New York Times , ktorej knihy a programy boli preložené do 32 svetových jazykov a predalo sa ich viac než milión kópií.

Svoju kariéru úspešnej spisovateľky odštartovala publikáciou Temná strana lovcov svetla, nasledovali jej ďalšie knižné tituly: Duchovný rozvod; Tajomstvo tieňa; Správne otázky a jej najnovší titul Najlepší rok Tvojho života: Snívaj ho, Plánuj ho, Ži ho.
Debbie bola opakovaným hosťom v obľúbenej relácii Oprah Winfrey – Dobré ráno, Amerika, ale i v ďalších televíznych, či rozhlasových programoch v USA . Teraz sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom v rámci svojej vlastnej rozhlasovej relácie „Naživo s Debbie Ford“, ktorú si však môžete vypočuť aj vy na webovej stránke HayHouseRadio.com.

Debbie Ford je medzinárodne uznávanou odborníčkou v oblasti transformácie osobnosti. Jej tvorba je postavená na vnútornom presvedčení, že vonkajšia zmena nastáva, keď zažívame vnútornú zmenu vnímania. Debbie je zakladateľkou Fordovho Inštitútu pre intergrovaný koučing na univerzite J. F. Kennedyho, ktorá je lídrom v oblasti emocionálneho vzdelávania. V prelomovej spolupráci s univerzitou JFK, sú profesionálne „coaching“ programy Debbie Ford  ponúkané teraz aj cez globálnu platformu televíznych tried, ktorá mení novodobú podobu diaľkového štúdia. Od roku založenia (2000), Fordov Inštitút vyškolil a udelil certifikáty viac než 500 inštruktorom na celom svete.

Debbie prijala titul z psychológie v oblasti výskumu vedomia na univerzite JFK a v roku 2001 získala ocenenie „ Alumni of the Year” za svoj vynikajúci príspevok v oblasti psychológie a spirituality. Emersonova univerzita jej v roku 2003 udelila čestný doktorát a o rok na to získala aj čestný doktorát od svojej materskej univerzity.
Jej kolegovia ako Deepak Chopra, David Simon, Neale Donald Walsch, Jeremiah Abrams a ďalší  ju milujú pre jej prenikavú múdrosť srdca, láskavý humor a tiež jej pozoruhodný dar inšpirovať ľudí, aby dosiahli svoj najvyšší potenciál. Debbie vyučuje a vedie workshopy po celých Spojených štátoch. Počas roka sa do jej kurzov zapíše okolo 10,000 „žiakov“.

Najlepší rok vášho života

Dosiahnuť najlepší rok svojho života je o uchopení vlastnej vízie a o rozvíjaní ľudských kvalít, ktoré k naplneniu vízie dopomôžu. Knižka Debbie Ford je výzvou k akcii, sprievodcom, ktorý zmení „váš“ rok na špeciálne obdobie, počas ktorého budete chcieť ráno vyskočiť z postele a intenzívne vychutnávať nový deň. Najlepší rok vášho života je možné zažiť bez ohľadu na to, čo sa okolo vás deje. Všetko, čo musíte urobiť, je snívať, plánovať a prežívať.

Pokiaľ vás osobnosť Debbie Ford zaujala, pripravila som pre vás vám niekoľko dôležitých bodov z jej programu. Možno si aspoň na chvíľku nájdete čas a ponoríte sa do vlastného vnútra, bez akéhokoľvek očakávania „bombastických“ výsledkov. Len tak, pre zábavu, alebo relax počas hektických a náročných dní.

Snívajte, Plánujte, Prežívajte ho – vytvorte si budúcnosť, ktorá je ukotvená v realite.

Vytvorte si silný zámer.

Vychutnávajte okamihy.

Čas je nesmierne vzácny. Koľko okamihov vám prekĺzne bez povšimnutia? Táto chvíľa je to jediné, čo máte a chce to iba okamih, aby ste vašu realitu úplne zmenili.

Zmýšľajte o sebe dobre.

Sebaúcta je dôležitá pri tvorbe najlepšieho roku vášho života. Keď o sebe dobre zmýšľate a žiarite, priťahujete ostatných ľudí a veci, ktoré si želáte.

Vytvorte si nezabudnuteľné dni.

Čo by ste robili, keby bol dnešok pre vás posledným dňom vášho života? Asi nie to, čo práve teraz robíte. Naplánujte si jeden deň v mesiaci tak, aby ste naň nikdy nezabudli.

Gabriela            Photos: Debbie Ford/Press

www.debbieford.com

Mohlo by sa Vám páčiť