Hľadať

Culinary Club na francúzsku nôtu

Culinary Club opäť dokázal, že dokáže povýšiť jedlo na umenie. Po prvý raz sa jeho vedeniu podarilo usporiadať Culinary Event mimo Bratislavy. Ideálny priestor na kulinársky večierok, tentoraz s francúzskou príchuťou, našiel Culinary Club v hoteli Kaskády pri Sliači.

„V spolupráci s agentúrou Ghost Company a pod vedením nášho šéfkuchára Ľubomíra Herka sme zorganizovali kulinársky večierok postavený na známych jedlách francúzskej gastronómie,“ povedal pre Milliardcity.com Daniel Rabina, spoluzakladateľ Culinary Clubu. A o aké jedlá zo skvelej francúzskej kuchyne konkrétne išlo? Losos varený na francúskom koňaku, tradičné Ratatouille alebo legendárny dezert Creme Brullé.

Večierok v réžii Culinary Clubu bol organizovaný pre hostí z radov nadnárodnej farmaceutickej spoločnosti. Daniel Rabina pripomína, že klubu sa opäť potvrdila investícia do  výroby špeciálnych mobilných varných ostrovčekov. „Tie momentálne nemá k dispozícii žiadna iná škola varenia. Umožňujú nám zorganizovať Culinary event trebárs aj na Lomnickom štíte,“ dodal jeden zo spoločníkov, ktorí stáli pri zrode úspešného a obľúbeného klubu varenia – Culinary Clubu.

František Kvarda/ Culinary Club         Photos: Culinary Club, ISIFA

www.culinaryclub.sk

Mohlo by sa Vám páčiť