Hľadať

Eye Optimizer – žiarivý pohľad po celý deň

Pátranie po dokonalom očnom prípravku sa skončilo. Eye Optimizer je riešením pre všetky problémy aj toho najcitlivejšieho očného okolia: jemné vrásky, tmavé kruhy, či opuchy.

Riešením, ktoré sa svojím dizajnom stane príťažlivým doplnkom vašej kozmetickej skrinky.
Eye Optimizer znamená ďalšie rozšírenie línie Juvedical značky Juvena of Switzerland. Vyznačuje sa nesmiernou omladzujúcou schopnosťou, ktorá je zárukou neodolateľného pohľadu – dnes, zajtra, kedykoľvek… Prípravok so štvornásobným efektom pozostáva z unikátnej kombinácie technológií a aktívnych zložiek. Posilňuje citlivé okolie očí, zbavuje ho známok času, omladzuje ho a rozjasňuje. Poskytuje mu účinky so schopnosťou pôsobiť po celý deň.

Tak ako pri všetkých výrobkoch línie Juvedical, tajomstvo nového očného krému Eye Optimizer spočíva vo využívaní technológie SKIN NOVA TECHNOLOGY(R). Táto vytvára v očnom okolí optimálne prostredie pre obnovu buniek, pričom jej účinky posilňuje chryzínový peptidový komplex, hesperídínový peptidový komplex a nanotechnológia uvoľňujúca do pleti v priemere 200 nanometrov aktívnych zložiek postupne, počas celého dňa. Posilnenie pleti sprevádza tiež efektívna antioxidačná ochrana, ktorá predchádza poškodeniu zraniteľnej pleti vplyvom voľných radikálov. Vďaka nanotechnológii je aktívne pôsobenie na pleť až 200-násobne účinnejšie.

Eye Optimizer:

– aktivuje prirodzené obrané mechanizmy pleti v okolím očí
– očné kontúry osviežuje a rozjasňuje
– redukuje linky a vrásky
– uvoľňuje pocit opuchnutých očí

– zmierňuje tmavé kruhy

– vyhladzuje textúru pleti

Citlivé oči…

Dalo by sa povedať, že naše oči každodenne zabehnú maratón. Len v priebehu hodiny asi 900-krát žmurknete, čím sa čistí povrch oka a upravuje sa štruktúra ochrannej slznej vrstvy. V noci, keď sa nám sníva, sú oči pod zavretými očnými viečkami ešte aktívnejšie – pri každom ich pohybe dostávame do pohybu aj citlivú pleť očných kontúr.

Kým pleť tváre je dostatočne zásobovaná mazovými a potnými žľazami, v okolí očí nám chýbajú. To je dôvodom, prečo je pleť okolo očí trojnásobne tenšia. A tiež mnohonásobne zraniteľnejšia – vo väčšej miere reaguje na vplyv slnka, zimy, nedostatok spánku. Niet divu, že prvé linky a vrásky zväčša pozorujeme práve v okolí očí.

Vysvetlivky:

Pre žiarivé oči: chryzínovo-peptidový komplex
Eye Optimizer obsahuje chryzínovo-peptidový komplex, ktorý zabraňuje rozkladu pigmentu pod povrchom pleti, čím redukuje začervenanie a zosvetľuje tmavé kruhy. Chryzín je flavonoid získavaný z ihličnanov, topoľa a buku.

Pre hladkú pleť očných kontúr: hesperidínový-peptidový komplex
Ak ve tele cirkuluje veľa tekutín, na očiach sa to prejavuje zvyčajne opuchmi. Ak sa vám opuchy objavujú z času na čas, napríklad po nočnej párty, ak ste jedli príliš veľa slaného jedla, pri zmene počasia alebo pri spánku v nesprávnej polohe, zaiste vám pomôže kokteil peptidov a hesperidínu obsiahnutý v prípravku Eye Optimizer. Dodá pleti vašich očných kontúr novú rovnováhu, posilní ich pevnosť pružnosť, dodá očiam vitalitu a sviežosť. Hesperidín je flavonoid z citrusových plodov.

Nanotechnológia – nový druh minimalizmu

Vo svete nanotechnológie vládnu tie namenšie častice. Nanometer označuje totiž jednu milióntinu milimetra. Aby ste si to vedeli predstaviť, priemer vlasu je 50.000-krát väčší. Nanotechnológia je kľúčovou technológiou 21. storočia.
Nanočastice predstavujú aktívnu zložku i transportný systém. Ich najväčšou výhodou je, že dokážu rýchlo a presne zacieliť problémové miesto a rozvinúť v ňom svoje pôsobenie.

Doprajte si krásu a  pohodu.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.juvena.com

Mohlo by sa Vám páčiť