Hľadať

Georges Chakra na newyorskom týždni módy

Georges Chakra patrí k módnym vizionárom – dizajnérom, ktorí požičiavajú svoj unikátny cit pre módu celebritám a milovníkom štýlových noviniek Preto v roku 1985 vytvoril svoju vlastnú značku. Tá zaznamenala rapídny vzostup a z lokálnej firmy sa zmenila na medzinárodný módny dom.

Od roku 2002 Chakra dvakrát do roka predstavuje svoje nové módne línie počas módneho víkendu v Paríži. V tomto roku sa rozhodol objaviť magickú atmosféru módneho New Yorku. Počas Fashion Week vo „Veľkom jablku“ predstavil luxusnú „ready to wear“ líniu určenú pre moderné a samostatné ženy.

Bezprostredné na práci Georgesa Chakru je jeho nadšenie pre trendy a nové myšlienky, ktoré prezentuje každú sezónu. Odvážne kreácie tak menia jeho kolekcie na nepredvídateľné, impulzívne, čo mu vždy zabezpečí poriadnu dávku úspechu. Móda tohto tvorivého dizajnéra tak láka kráľovské rodiny, ale aj hollywoodske hviezdy, medzi ktorými nechýbajú Beyoncé, Carrie Underwood, Queen Latifah, Maria Carey, Marcia Cross, Helen Mirren, Tyra Banks a mnohé iné.

Jeho značka si vydobyla pozornosť na svetovom fóre a v rôznych svetových médiách – InStyle, Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Elle, Madame Figaro, Gala a Genlux. Za zmienku stojí aj informácia, že Chakrovu kolekciu haute couture sme mohli vidieť vo filme Diabol nosí Pradu, kde sa v jeho modeloch predviedla Meryl Streep.

NIPOS                                                      Photos: Image.net

www.georgeschakra.com

Mohlo by sa Vám páčiť