Hľadať

Glamour travel show Fashion Mauritius štartuje na jeseň

Jediná módna televízia v Čechách a na Slovensku prináša svojim divákom na mesiace september, október, november a december svojú prvú cestovateľskú reláciu s názvom Fashion Mauritius.

Moderátorky Fashion TV sú zaškatulˇkované ako krásky, ktorých jedinou pracovnou náplnˇou je chodiť po vecˇierkoch. Šancu dokázatˇ že to tak nie je, a že sa v nich skrýva ovelˇa viac, sa im rozhodla datˇ ich šéfka, Gabriela Drobová.

Spolu s režisérom programu Martinom Marčekom a moderátorom Brunom Ciberejom, sme vykreovali show, v ktorej dostali tváre FashionTV Jana Mutňanská, Kateřina Častková a Maja Zelinová základnú úlohu. Odprezentovať krásy  exotického ostrova divákom FashionTV svojimi očami čo najatraktívnejšie“ vysvetľuje generálna riaditeľka FashionTV czech&slovak. „Súťažia totiž medzi sebou navzájom o veľmi lukratívnu cenu. Vrátiť sa na Maurícius opäť, a už bez akýchkoľvek povinností si vychutnávať luxus 5 hviezdičkového hotela Constance Belle Mare Plage, ktorý je spolu s MTPA
( Maurícijská Národná agentúra pre cestovný ruch) partnerom projektu Fashion Mauritius.“ dodáva Drobová.

Ak by ste si mysleli, že išlo o prázdninovú pohodičku, tak sa veľmi mýlite. Moderátorky museli už na letisku vo Viedni odovzdať svoje kufre a dostali nové, pričom netušili, čo sa v nich nachádza. Jednou z úloh pre ne totiž bolo aj to, dokázať sa nastylovať na nakrúcanie len z pridelených vecí. Tie vyberal jeden z najznámejších slovenských stylistov Lukáš Kimlička.  

Moderátorky FashionTV sa snažili vymyslieť čo najlepší program do svojej epizódy a veľakrát išli až na dno svojich síl. Takže prišlo aj na plač a nejaké zranenia. Našťastie úsmevných príhod, ktoré zachytila kamera a budú súčasťou glamour travel show Fashion Mauritius bolo oveľa viac.

Words & Photos: Fashion TV Czech & Slovak

http://tvfashion.eu/

Mohlo by sa Vám páčiť