Hľadať

HR Owen a Boujis predstaví netradične nový Bentley Continental GT V8

Showroom Mayfair, ktorý patrí predajcovi luxusných vozidiel HR Owen, sa tento týždeň zmení na nočný klub pop-up. K tomu mu pomôže exkluzívny privátny klub Boujis, aby oslávil premiéru nového Bentley Continental GT V8 na európskom trhu.

Kokteily pre túto príležitosť boli pripravené podľa receptúry klubu Boujis, vrátane na mieru namiešaného drinku „BB“, ktorý obsahuje Elit vodku z portfólia producenta Stolichnaya. Okná na showroome tentoraz neponúknu pohľad do jeho útrob, skôr naopak, budú nepriehľadné a takisto sa zmení aj samotný priestor predajne, tak aby dokázal ponúknuť príjemné prostredie pre hostí a celebrity. Známy dídžej klubu Boujis DJ „Klaus“ si takisto zamixuje, keď do skladieb namieša akustické zvuky nového motora V8.

Showroom Mayfair založil v roku 1932 Howard Rolfe Owen, ale od svojho vzniku nikdy nezaznamenal takú zmenu, aká sa uskutoční tento týždeň, kedy sa zmení na koktejlový salónik ladený do červenej farby. V roku 2011 sa jeho spoločnosť rozrástola keď od firmy Broughtons v Cheltenhame za 1.5 milióna libier získal jej portfólio, ktoré zahŕňa také luxusné značky ako Bentley, Rolls Royce, Bugatti a Audi.

Ceny nových modelov Bentley sa začínajú od 123.850 libier a v spoločnosti HR Owen očakávajú, že nové riešenia spotreby paliva v modeloch Bentley dokáže zvýšiť celosvetový dopyt po tejto exkluzívnej značke. Svedčí o tom aj minuloročný 37 percentný nárast tržieb.

Nový Bentley motor V8 poskytuje vysoký výkon, presne podľa tradícií Bentley. Dosahuje vynikajúci výkon, pričom sa môže pochváliť prekvapujúcou spotrebou, keď je schopný prejsť viac než 500 míľ (800 km) na jednu nádrž paliva.

CALVERA                                                                  Photos: Image.net

www.boujis.com
www.hrowen.co.uk

Mohlo by sa Vám páčiť