Hľadať

Inteligentné a rýchle Blu-ray Disc prehrávače od Sony

So sviežou jarnou kolekciou Blu-ray prehrávačov od Sony vstúpite do inteligentného sveta zábavy. Nový rad ponúka komplexnú konektivitu a jednoduché ovládanie.


„Zrkadlite“ obraz na TV obrazovku

Vďaka technológii Miracast a funkcii zrkadlenia obrazu môžete na veľkej obrazovke televízora zobraziť presne to, čo máte na displeji svojho smartfónu alebo tabletu s OS Android . Nepotrebujete k tomu Wi-Fi router, pripojenie k internetu ani špeciálne aplikácie. Zabudované výkonné Wi-Fi rozhranie disponuje obzvlášť citlivou anténou, takže sa nemusíte trápiť tým, kam s prehrávačom. Ten dokáže prijímať i slabé signály z routeru umiestneného kdekoľvek vo vašom dome a streamovať video vo Full HD kvalite – a dokonca i v 3D. Nové Blu-ray Disc prehrávače sa tiež môžu pochváliť podporou širokej palety typov súborov a obsahu. Dokážu prehrávať filmy, hudbu a fotografie uložené na USB disku alebo na vašom domácom servery. Môžete s nimi prehrávať filmy vo formáte .mkv, poradia si aj s hudbou v najnovších kodekoch pre zvuk s vysokým rozlíšením, ktorý prevyšuje i zvukovú kvalitu CD.


Pripravte sa, show práve začína

Pomocou funkcie Super Quick Start sa prehrávač spustí za menej ako jednu sekundu. Obsah Blu-ray diskov prehráva už za 30 sekúnd  po vložení. Disková mechanika je tichšia a odolnejšia. Navyše disponuje mechanizmom zabraňujúcim prenikaniu prachu, ktorý eliminuje šum a zároveň zaisťuje presné a bezchybné prehrávanie. Prehrávače BDP-S6200 a S7200 dokonca prepočítajú rozlíšenie Full HD filmov z Blu-ray disku na rozlíšenie 4K. Dokonca i kvalitu webového videa dokážu vylepšiť funkciou IP Content Noise Reduction Pro, ktorá podporuje rýchly dvojjadrový procesor. Klipy s nízkym rozlíšením streamované z webových portálov sú tak ostrejšie a jasnejšie, bez šumu, s bohatými textúrami a prirodzenou gradáciou tónov farieb.


Skvelý zvuk

Ohromujúci obraz sprevádza doposiaľ najlepšia kvalita zvuku – či už sledujete internetové videá, alebo počúvate svoju hudobnú zbierku MP3 skladieb uloženú na USB kľúči. Funkcia Digital Music Enhancer obnovuje aj tie najjemnejšie vysokofrekvenčné detaily, ktoré sa stratili pri komprimácii digitálnych hudobných súborov, a vie obnoviť stratenú dynamiku v skladbách s nízkym dátovým tokom.

Rýchlejší a jednoduchší prístup k on-line obsahu, vylepšená kvalita obrazu a zvuku

·    Zdieľanie obsahu zo smartfónu či tabletu na TV obrazovke pomocou funkcie „zrkadlenia“

·    Spoľahlivé streamovanie videa vďaka zabudovanému Wi-Fi rozhraniu

·    Široká podpora kodekov pre prehrávanie filmov z USB disku

·    Rýchlejší štart vďaka funkcii Super Quick Start

·    Zobrazenie detailných textúr a ostrého obrazu vďaka funkcii eliminácie šumu IP Content Noise Reduction Pro

·    Funkcia Digital Music Enhancer pre prirodzené výšky

Nové inteligentné Smart Blu-ray Disc prehrávače od Sony, BDP-S7200, BDP-S6200, BDP-S5200, BDP-S4200 a BDP-S1200, sú v Európe dostupné od februára 2014.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť