Hľadať

International Luxury Travel Market

Najväčšia celosvetová výstava cestovného ruchu venovaná luxusu je kľúčovou udalosťou pre každú organizáciu, ktorá chce osloviť svojich top zákazníkov.

Poskytuje platformu, na ktorej môžu kľúčoví hráči na trhu akými sú národné agentúry cestovného ruchu, súkromné letecké spoločnosti, cestovné kancelárie, rozvíjať svoje partnerstvá, zdieľať svoje skúsenosti a vytvárať exkluzívnu priemyselnú sieť.

 Na svoje si tu prídu aj bohatí cestovatelia, ktorí hľadajú mimoriadne zážitky, šité na mieru ich individuálnym požiadavkám. Od plážového zámku na Maledivách až po apartmán v Shanghai, alebo dobrodružstvo v safari v Botswane. Vysoko nároční dovolenkári vyhľadávajú vzrušujúce cesty, ktoré spĺňajú ich predstavy luxusného života.

Minulý rok sa na 6.ročníku v Cannes zišlo vyše 3.000 lídrov luxusného cestovného ruchu zo 110 krajín sveta. Prestížny veľtrh otvorila „Konferencia o klimatických zmenách“, ktorá vyzdvihla potrebu zodpovedného prístupu v cestovnom ruchu s cieľom prežiť a napredovať. V nasledujúcich pätnástich rokoch sa odhaduje zdvojnásobenie cestovného ruchu a hrozba klimatických zmien vrátane dopadu na globálne otepľovanie sa bude len zväčšovať, preto – „zodpovedný turistický ruch nie je možnosťou, ale realitou a hlasom obchodného prístupu“, prezentoval tieto myšlienky na konferencii Costas Christ, zakladateľ Medzinárodnej Ekoturistickej Spoločnosti.

Venovaný exkluzivite

Pripravovaný 7. ročník „Medzinárodného veľtrhu luxusného cestovania“ (ILTM) bude jedinou obchodnou udalosťou venovanou celosvetovým odberateľom a dodávateľom, ktorá poskytne vybraným mimoriadnym členom z oblasti luxusného cestovného ruchu – presne špecifikované  a profesionálne prostredie.

Jej cieľom bude zabezpečiť najvyššie princípy v tejto oblasti podnikania. Preto aj účastníci tohto podujatia budú musieť spĺňať prísne kritériá – ku ktorým môžeme zaradiť kvalifikovaných vystavovateľov, odberateľov a rovnako globálne médiá. MTLC charakterizuje politika nulovej tolerancie. Všetci účastníci sú povinní navštíviť všetky dohodnuté stretnutia.

 ILTM poskytuje prevratný koncept trade-to-trade výstav a zaručuje, že čas klientov je zhodnotený a ich požiadavky budú dokonale naplnené. Práve tieto pravidlá im pomáhajú  zrealizovať všetky obchodné ciele. Mozgom výstavy bude sofistikovaný počítačový systém, ktorý „bude kontrolovať“ plnenie dohodnutých schôdzok medzi vystavovateľmi najvyššieho rangu a rozhodujúcimi obchodníkmi. Vytvoria sa nové vzťahy, staré sa obnovia a mnoho dobrých nápadov sa v komunikácii zdokonalí. Všetko kulminuje v perspektíve úspešného a inovatívneho roku, ktorý má každý pred sebou.

Gabriela                 Photos: ILTM

Viac informácií o konferencii a výstave nájdete na www.iltm.net

Mohlo by sa Vám páčiť