Hľadať

Jaeger-LeCoultre spolu s Dolores a Carmen Chaplinovými si uctili sira Charlesa

Exkluzívny výrobca luxusných náramkových hodiniek Jaeger-LeCoultre v spoločnosti Dolores a Carmen Chaplinových vzdal hold pamiatke sira Charlesa Chaplin. Pri tejto príležitosti odovzdala táto hodinárska spoločnosť čestné uznanie za prácu a vplyv jeho filmov na súčasnú generáciu.

Akcie, ktorá sa konala na zámku Marmont, a ktorej hostiteľkami boli Carmen a Dolores Chaplinové, sa zúčastnili mnohé žiarivé hviezdy zo sveta filmu: Jessica Chastain, Lawrence Bender, Olga Kurylenko, Danny Huston, Julie Delpy, James Cromwell, Kate Bosworth, Michael Poľsky, Paz Vega a ďalšií.

Večer sa stal fantastickou oslavou odkazu sira Charlesa Chaplina, ktorý je stále aktuálny a dôležitý pre svetovú kinematografiu.

Firma Jaeger-LeCoultre vyjadrila potešenie nad tým, že sa mohla aktívne zúčastniť tohto eventu a zároveň poukázala a nnesmrteľné dedičstvo sira Charles Chaplin a jeho prínos do sveta filmu.

Jaeger-LeCoultre a Cinema
Jaeger-Le Coultre je dlhodobým podporovateľom filmového umenia, čo potvrdzuje aktívna spolupráca s filmovými festivalmi v Benátkach či v Šanghaji a Abu Dhabi.
Každý rok Jaeger-LeCoultre na počesť filmu odovzdáva najlepším tvorcom či hercom ocenenie – hodinky symbolizujúce čas, ktorý venujú tvorcovia filmovému umeniu.

CALVERA                                                                    Photos: Image.net

www.jaeger-lecoultre.com

Mohlo by sa Vám páčiť