Hľadať

Jar plná farebných technologických hračiek

Po nekonečnej zime k nám konečne zavítala jar. Farbou hýria nielen kvetinové sady, ale aj technické hračky v spotrebnej elektronike. Nalaďte sa na farebnú jar a vyzbrojte sa na leto plné zážitkov. Tu je výber farebných noviniek od Sony, s ktorými zvládnete každý jarný výlet, či letnú dovolenku.


Sony DSC-TF1: Odolný obojživelník

Všetkých outdoorových nadšencov určite poteší odolný model TF1, ktorý je skvelým parťákom v každej akcii. Znesie totiž poriadne veľa – vodu, piesok, prach, sneh, mráz, ale aj pády. Pevné, nárazu vzdorné telo padne presne do ruky a jednoducho sa ovláda. Zaručí tak voľný pohyb pri každej činnosti – či už leziete po skalách, brázdite rozbahnenú cyklistickú trať, alebo sa zabávate na pláži či v bazéne. Potápať sa s ním možete až do hĺbky 10 metrov. Naviac s ním nasnímate aj videá vo vysokom rozlíšení. Fotoaparát Sony DSC-TF1 je k dispozícii v troch hravých farbách.


Sony DSC-W730: Dúhový fotoaparát

Model W730 s rozlíšením 16,1 megapixla vám pomôže zvládnuť umenie fotografie, aj keď ste v digitálnom svete nováčikom. Komplikované nastavenia urobí za vás a vy zatiaľ môžete prežívať príjemné chvíle na maximum. Od rodinnej dovolenky až po nočnú zábavu vonku – bez starostí nasnímate ostré a detailné fotografie. Optická stabilizácia obrazu umožňuje snímanie fotografií či videí vo vysokom rozlíšení bez rozmazania, a to aj počas chôdze. Vďaka výkonnej 8-násobnej optickej transfokácii nasnímate kvalitné širokouhlé zábery krajiniek aj detailné zábery zblízka. Navyše, predovšetkým ženy ocenia funkciu Beauty effect, ktorá zretušuje malé nedokonalosti pleti, takže sa môžete konečne rozlúčiť s vráskami na fotkách. Model W730 je dostupný až v piatich farbných prevedeniach, od klasickej čiernej a striebornej, až po žiarivú ružovú či zelenú.


Sony VAIO série E14: štýlový dizajn, ktorý si zamilujete

Doma, v práci či v kaviarni. Kdekoľvek sa objavíte bude VAIO E14 vyčnievať z davu. Vyznačuje sa totiž jemným, no štýlovým dizajnom s farebnou líniou na hranách notebooku. Čistú bielu farbu dopĺňa svieža modrá, čierne prevedenie je zase doplnené výraznou červenou a ružová verzia sa môže pochváliť dvomi odtieňmi ružovej. Okrem štýlového dizajnu ponúka E14ka aj mnoho užitočných funkcií. Váš smartfón nabije aj v prípade, že je notebook vypnutý. Senzor okolitého osvetlenia automaticky aktivuje podsvietenie a optimalizuje jas displeja, v tmavom prostredí ho stmaví. Skvelou vychytávkou tohto modelu je ovládanie gestami – rýchlym kývnutím ruky doľava alebo doprava listujete medzi webovými stránkami alebo v galérii fotografií, potiahnutím ruky nadol pozastavíte prehrávanie hudby alebo prezentácie, prípadne krúživým pohybom zvýšite alebo znížite hlasitosť.                                                                              


Sony MDR-ZX100: Štýlovo kvalitný zvuk

S novými slúchadlami Sony MDR-ZX100 bude pre vás počúvanie hudby zážitkom aj na cestách. Uzavretý dizajn a izolačné výstelky minimalizujú únik zvuku. Vďaka budiacim jednotkám s priemerom 30 mm pocítite silu dynamického zvuku, ako keby ste boli v prvom rade na koncerte. O pohodlné nosenie sa stará výstelka z uretánovej peny tým, že zmierňuje tlak na uši. V neposlednom rade je veľkým plusom neprehliadnuteľný dizajn, ktorý si vďaka 3 farebným verziám môžete prispôsobiť. Slúchadlá sú dostupné v elegantnej čiernej a bielej farbe, nežnejšie pohlavie určite zaujme jemná ružovo-biela kombinácia.


Buďte vo forme s Walkmanom NWZ-W273

Nový vodotesný Walkman NWZ-W273 od spoločnosti Sony je doslova stvorený pre pohyb. Jeho ľahký a kompaktný dizajn zaručuje slobodu pohybu pri každej športovej aktivite. Či sa nachádzate vo fitness centre, beháte v parku, alebo dokonca plávate, W273 vás bude sprevádzať bez toho, aby vás obmedzoval. Navyše sa rýchlo nabíja a vydrží až 8 hodín neustáleho prehrávania. Tento Walkman sa stane vaším „parťákom“ pri každom tréningu.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť