Hľadať

Jemná starostlivosť, luxusná vôňa

Jedno je isté: suchá a citlivá pokožka, ktorá reaguje na negatívne vplyvy zápalmi a podráždením potrebuje intenzívnu starostlivosť. Ale ani normálnej pokožke pravidelné jemné ošetrenie neuškodí – udrží ju zdravú a krásnu.

Fenjal Water Orchid

Svoju pokožku, či už je citlivá, alebo bezproblémová, vystavujeme tým najrôznejším vplyvom: slnku, vetru, chemickým látkam. Pôsobí na ňu tiež prirodzené starnutie, ktoré zhoršuje jej schopnosť zachovať si hydratáciu.

Nový rad prípravkov Fenjal Water Orchid si zaručene získa priazeň žien, ktoré vyhľadávajú inovačnú kozmetickú starostlivosť, výbornú znášanlivosť a luxusnú vôňu. Water Orchid na vás zanechá dlhotrvajúci dojem, pretože zlepšuje schopnosť pokožky udržať si vlhkosť a zanecháva ju hodvábne hladkú. Kvetinová zmyselná vôňa premení každodennú telovú starostlivosť na príjemný zážitok pre telo a dušu. Môžete si ju dopriať vo forme sprchového krému, telového mlieka a roll-on dezodorantu.

Aloe vera: osviežuje smädnú pleť

Starovekí Egypťania nazývali aloe vera „krvou bohov“. Verili, že výťažok tejto rastliny im zabezpečí nesmrteľnú krásu. Aloe vera obsahuje vzácne enzýmy, vitamíny a minerály, ktoré výdatne pokožku revitalizujú a hydratujú. Osviežujú smädnú pokožku a výrazne zlepšujú jej schopnosť udržať si vlhkosť. Dokonca aj vysušená, unavená, či zapálená pokožka získa z aloe vera hladkosť a krásu.


Orchideové výťažky: výživná hostina pre krásnu pokožku

Čínsky filozof Konfucius v roku 500 pred n.l. pripisoval vôni orchidey symbol „lŕn“, čo znamená čaro, lásku, čistotu, eleganciu a krásu. Delikátne puky orchidey majú intenzívne skrášľujúce schopnosti. Sú naozaj dlhotrvajúce, mimoriadne odolné na vonkajšie vplyvy a starnú priam nebadane. Ich intenzitu a živú energiu možno preniesť aj do prípravkov kozmetickej starostlivosti. Orchidey obsahujú prírodné sacharidy s výbornou hydratačnou a upokojujúcou schopnosťou.


Vôňa línie Fenjal Water Orchid: čistota, sviežosť a luxus

Hlavu vône tvorí sviežosť melóna a jablka. Srdce vás zasiahne svojou zmyselnosťou vďaka bielemu lotosu, vodnej orchidey, hyacintu, konvalinke a jazmínu. Základ je hrejivý vďaka rafinovaným tónom.

Water Orchid: tri prípravky pre pocit absolútneho uvoľnenia


Water Orchid Shower Cream

Sprchový krém: starostlivosť o pokožku začína pod sprchou…

Jemný penivý sprchový krém s výťažkami aloe vera a orchidey poskytuje pokožke intenzívnu čistotu, hydratáciu, ochranu a povzbudenie. Navyše ju obdaruje pocitom dokonalej hodvábnej vláčnosti…


Water Orchid Cream Lotion

Telové mlieko: pre najhladší pocit…

Luxusná starostlivosť o normálnu a suchú pokožku. Aloe vera, orchidea a glycerín pomáhajú predchádzať vysušeniu pokožky, pričom ju zahŕňajú intenzívnou hydratačnou výživou.


Water Orchid DEO Roll-on

Roll-on dezodorant: bezpečná ochrana a jemná starostlivosť
Vynikajúca efektívnosť a zároveň znášanlivosť s pokožkou je zaručená kombináciou antiperspiračných a antibakteriálnych zložiek. Alantoín, bisabolol, aloe vera a výťažky orchidey pokožku vyživujú a upokojujú.

Ošetrovanie pokožky, prináša častokrát príjemné prekvapenia.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.fenjal.ch

Mohlo by sa Vám páčiť