Hľadať

Kráľovné morí v roku 2012

Kráľovné morí v roku 2012

Budúci rok prinesie niekoľko významných noviniek na vlny morí a oceánov. Vybrali sme pre vás to najzaujímavejšie z nových plavidiel, ktoré sa do komerčnej prevádzky uvedú v roku 2012.

Celebrity Reflection

Táto loď ponúkne nové možnosti užívať si more – a more luxusu. Relaxujte tak ako nikdy predtým v 34 nových „AquaClass“ apartmánoch s honosným interiérom. Celebrity Reflection ponúka okrem toho omnoho viac priestoru na trávenie voľných chvíľ a na aktívny relax. Výrobcovia lodi pridali dokonca jednu celú palubu. Viac miesta má aj reštaurácia, pribudol Michael´s Club, ktorý ponúkne 50 druhov pív z celého sveta. V Lawn Clube môže absolvovať lekciu kreslenia – to je na loď skutočne nezvyčajná, ale o to vzrušujúcejšia aktivita. Chute barbecue si môžete dosýta užiť v exteriérovom Lawn Club Grille. Komfort Celebrity Reflection si však užijeme až v októbri roku 2012. Čakať sa však určite oplatí.  

Carnival Breeze

K zábave v Karibiku ste nikdy neboli tak blízko. To sľubuje slogan ďalšej pripravovanej lode – Carnival Breeze. Do vôd Karibiku by mala vstúpiť v júni budúceho roka. Má prívlastok „Fun Ship®“ – a nie iba náhodou. Zábavy si totiž na jej paluby užijete skutočne dostatok. Vymenujme aspoň niekoľko z očakávaných prvkov tejto lode – športový areál, vodný raj Carnival WaterWorks s tobogánmi, alebo niečo výlučne pre dospelých – SerenitySM. Každý si príde na svoje.

Mimochodom, vedeli ste, že počas prvého roka prevádzky tejto lode:
-urobia jej cestujúci viac ako 1,5-milióna fotografií
-doprajú si 18-tisíc masáží
-stewardi a chyžné vytvoria 663-tisíc ozdobných zvieratiek z osušiek a uterákov
-hostia dokopy zjedia 242-tisíc porcií tradičného dezertu lode s názvom Chocolate Melting Cake


MSC Divina

Zažite klasický glamour a zároveň komfort najnovších technológií. Zoznámte sa s novou kráľovnou morí – už v máji budúceho roka. Na more vypláva v Marseille. Loď je poctou dive všetkých dív – Sophii Loren. Zažite pohľady bohov, chytajte slnečné lúče na palube v Beach zóne, okúpte sa v Infinity bazéne. Oddychovať môžete v luxusnej a nádherne dekorovanej Top Sail Lounge. Jednoducho, MSC Divina je viac než dopravný prostriedok, ale neprekonateľný mix hotelu, spa, športového klubu a zábavy v dokonalej kombinácii komfortu 21. storočia a tradície.


Costa Fascinosa

Spájajúc prirodzenú eleganciu a umelecký šarm, Costa Fascinosa je vychádzajúcou hviezdou flotily lodí Costa.  Atmosféra plavidla je inšpirovaná atmosférou výpravných historických filmov. Názov Fascinosa teda ani zďaleka nie je náhodou. Loď, ktorá na more vypláva v máji roku 2012 a ponúkne okrem tradične vysokého štandardu vo všetkých smeroch aj kinosály s obrími obrazovkami, v ktorých si vychutnáte autentický filmový zážitok.

Jakub Steiner                                                             Photos: Press

www.oneworldtravel.sk

Mohlo by sa Vám páčiť