Hľadať

Lacoste Love of Pink

Lacoste Love of Pink

Objavte LACOSTE Love of Pink… Novinka, ktorá sa predstaví vo februári 2009, sa stane prvou stálou „sestrou“ vône LACOSTE Touch of Pink. Vôňa pre mladé ženy s vášňou pre lásku a zmyslom pre romantickú vitalitu v sebe zahŕňa čaro a vzrušenie pocitov zamilovanosti.

Hrejivá, romantická, príjemne ženská a plná energie. Jedinečná vôňa, ktorá je zmesou radostných zložiek zjemnených kvetinovým srdcom a zmyselne drevitým a pižmovým základom. LACOSTE Love of Pink je príjemne očarujúca vôňa a neodolateľná spoločníčka dievčat objavujúcich nádherný pocit lásky. Ideálny darček na Valentína a na akúkoľvek oslavu lásky…

Psychologička, ktorá sa podieľala na vývoji konceptu novinky LACOSTE Love of Pink, Dr. Linda Papadopoulos hovorí, že „ružová farba v mnohých ohľadoch zastupuje to podstatné, čo charakterizuje mladú ženu – lásku, romantiku, ženskosť a mladosť. Ak si mladá žena zvolí LACOSTE Love of Pink, oblečie si vlastne vôňu lásky.“

Tak podľahnite naozaj tajomnému pocitu zaľúbenosti a jednoducho zažiarte láskou a aurou romantickej energie. Vaše vnútorné vyžarovanie bude také výrazné, že vás zasiahne výbuch eufórie a vitality. Ružová je farbou lásky a LACOSTE Love of Pink zachytáva tento neodolateľný pocit nebeskou kombináciou tónov a pocitov.


LOVE OF PINK – VÔŇA

Love of Pink je celkovým vyjadrením ženskosti a romantickej vitality. Radostná vôňa, ktorá ešte viac rozvíja pocity a charakter vône Touch of Pink je skvelou voľbou pre mladú ženu, ktorá chce na vlastnej koži okúsiť pocity zamilovanosti. Kombináciu tónov červených pomarančov a osviežujúcej citrónovej kôry v srdci nasleduje ženskosť ružovej magnólie, kvetu duly a stefanotisu, ktorých energiu predlžuje rafinovaný céder v základe. Záverečné tóny patria snovému, pretrvávajúcemu bozku vanilky, ktorá z vône robí očarujúci elixír lásky.

Hlava
Vôňu otvára hravý závan tónov červeného pomaranča a marakuje s dotykom citrónovej kôry, vďaka ktorej vôňa vytvára prvotný dojem sviežosti a šťavnatosti.
Srdce
V srdci vône leží delikátna kombinácia ružovej magnólie, kvetu duly a stefanotisu. Vyžaruje nežnú intenzitu a ženskosť.
Základ
Biely céder a tóny pižma v základe obohacuje prekvapivá a pretrvávajúca vôňa vanilky. Pripomienka pocitu zaľúbenosti a sladučkej lásky.

Podľa Dr. Lindy Papadopoulos, „keďže čuch zohráva kľúčovú rolu pri vyvolávaní spomienok, vôňa sa stáva dôležitým faktorom každého romantického zážitku. Na vôňach je čosi veľmi zmyselné, symbolizujú telesnú intimitu a blízkosť. Práve táto ich vlastnosť ešte viac umocňuje spojenie vôní s intimitou a láskou.“


Love of Pink  – Flakón

Flakón vône Lacoste Love of Pink vás zaujme už v prvom okamihu. Na pohľad vyjadruje romantickú vitalitu a pocit zaľúbenosti. Novinka sa predstaví vo flakóne rovnakého tvaru ako vôňa Touch of Pink. Flakón pripomínajúci oslnivú siluetu a živú príťažlivosť ženy je úzky a matný. Jeho stredná časť je zúžená, čo naznačuje ženský driek. Žiarivá farba voňavej tekutiny uprostred matného flakónu pôsobí iskrivo a neodolateľne.

Vonkajšie kovovo-lesklé balenie v strede oživuje ružová pestrosť, ktorá sa rozlieva do strán a prdstavuje vzrušenie spojené so stavom zaľúbenia.


Love of Pink – Reklamná kampaň

Reklamná kampaň novej vône Lacoste Love of Pink čerpá inšpiráciu v úžasnom pocite zaľúbenosti, preto vyžaruje ženskosť a romantickú vitalitu. Zobrazuje zmyselnú mladú ženu, ktorá na pohľad žiari láskou. Žena prechádza mestom a s každým krokom sa okolo nej vytvárajú bubliny v tvare srdiečok, ktoré odskakujú a zanechávajú za ňou nezmazateľnú stopu. Sú pripomienkou jej pocitov, praskajú a odhaľujú žiarivú farbu – symbol jej zaľúbenia.

Modelka:  Sarah Stephens (Austrália)
Réžia: Paul Gore ( Anglicko)
Miesto natáčania: Kapské mesto ( Južná Afrika)
Hudba: „Come wander with me“ – skladbu zložil Jeff Alexander a naspievala ju Bonnie Beecher.


Love of Pink  – Sortiment

Toaletná voda     30 ml
Toaletná voda     50 ml
Toaletná voda     90 ml
Sprchový gél       150 ml
Telové mlieko     150 ml

Zaľúbte sa doružova s Love of Pink.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.lacoste-parfums.com

Mohlo by sa Vám páčiť