Hľadať

LG predstavila rad dizajnových telefónov strednej triedy

LG predstavila rad dizajnových telefónov strednej triedy

LG Electronics (LG) v rámci tohtoročného Mobile World Congress (MWC) predstavila nový rad telefónov strednej triedy. Všetky štyri modely s označením Magna, Spirit, Leon a Joy majú netradičný dizajn, kvalitné vybavenie a príjemnú cenu. V portfóliu LG ponúka vyváženú harmóniu štýlu a pohodlného používania.

Milióny zákazníkov si nevyberajú mobilný telefón podľa toho, aký je veľký alebo rýchly, ale podľa vyváženosti jednotlivých parametrov,“ uvádza Marek Sojak, marketingový manažér LG Electronics, a dodáva: „Práve vďaka telefónom strednej triedy sa zákazníci čoraz častejšie rozhodujú pre LG. Nový rad je dôkazom, že aj naďalej máme v pláne ponúkať naozaj kvalitné telefóny za prijateľnú cenu.“

small_1

Nový rad štyroch modelov – Magna, Spirit, Leon a Joy – stavia na dizajne typickom pre prémiové výrobky LG. Vysoký výkon a ľahké ovládanie tak prináša ešte širšiemu okruhu zákazníkov. LG Magna a LG Spirit vďaka zakrivenému dizajnu perfektne padnú do každej dlane.

Magna je telefón s 5-palcovým dotykovým displejom a štvorjadrovým čipsetom. Dizajn telefónu Magna je spolu s displejom zakrivený, aby vyložene vkĺzol do dlane. Ponúka 8-megapixelový hlavný fotoaparát a 5MPx predný, vďaka čomu je ideálnym telefónom pre kvalitnú selfie. S vymeniteľnou batériou s kapacitou 2 540 mAh vydrží bez problémov celý deň používania.

small_2

Spirit je ďalším telefónom so zakriveným displejom a s 5MPx alebo 8MPx fotoaparátom. Polomer zakrivenia 3 000 mm umožňuje pohodlné ovládanie aj telefonovanie. Vďaka tenkému rámčeku je 4,7-palcový displej veľký, ale telo telefónu je stále tenké a kompaktné. Displej tiež umožňuje rýchlejšiu reakciu, lepšiu viditeľnosť na dennom svetle a ostrejšie zobrazenie.

Leon je kompaktný telefón s 4,5″ displejom a prémiovým vzhľadom. Joy je najmenší z predstavovaných telefónov. 4-palcový displej ponúkne veľa zábavy, pričom sa zmestí do každého vrecka.

small

Tento rad telefónov ponúka funkcie, ktoré boli určené len prémiovým smartfónom. Gesture Shot je fotografovanie selfies pomocou gesta, ktoré spustí trojsekundovú samospúšť. Toto gesto je navyše rozpoznateľné zo vzdialenosti až 1,5 metra. Funkcia Glance View, ktorá bola predstavená pri telefóne G Flex2, ponúka rýchly prehľad správ či zmeškaných hovorov jednoduchým dotykom, aj keď je displej vypnutý. Všetky zariadenia budú dostupné v 3G verzii, vybrané modely aj s podporou sietí 4G LTE.

Nové telefóny budú na vyskúšanie na kongrese MWC 2015 na stánku LG vo Fira Gran Via v hale 3. Model LG Spirit bude na slovenskom trhu k dispozícii ešte pred koncom marca. Ďalšie modely budú postupne uvádzané v priebehu apríla. Ceny ešte neboli stanovené.

Words & Photos: LG
www.lge.sk

Mohlo by sa Vám páčiť