Hľadať

Luxusné pohodlie vo vašej záhrade

Každý z nás si rád užíva pohodlie a relax. Ideálne na opustenom ostrove, v príjemnom prímorskom ovzduší, kde nás nikto neruší a jediný ruch, ktorý rezonuje vo vašich ušiach, je šum morských vlniek narážajúcich na piesočnú pláž. Samozrejme, sú aj takí, čo uprednostňujú horský vzduch a svieži vánok, ktorý rozohráva príjemné šuchotanie listov v korunách stromov. V každom prípade, či už uprednostňujete, more, pláž alebo hory, rada by som vám predstavila možnosti, ako si osviežiť a skrášliť váš súkromný raj u vás doma.

Reč je o exteriérovom nábytku, ktorým si skrášľujeme záhrady, okolie bazéna a terasy. Určite budete súhlasiť, že každému dôslednému vlastníkovi nehnuteľnosti záleží rovnako na exteriéri, ako na interiéri. A práve pre tých najnáročnejších je tu nábytok Paola Lenti, jednoducho výnimočný inováciami, materiálom a farbami. Je určený ľuďom, ktorí hľadajú to najlepšie, krásny dizajn, vysokú mieru funkčnosti, kvalitu a jedinečnosť. Presne tieto kvality vyžarujú z filozofie a z produktov svetoznámej značky Paola Lenti.

Tento nábytok, ktorý získal mnoho medzinárodných ocenení, zaujme na prvý pohľad originalitou a vyvolá dojem výnimočnosti a pohodlia. Jednoduché tvary, výber materiálu alebo jeho vytvorenie sú atribútmi každého návrhu. Mnohé z používaných materiálov sú výsledkom výskumu a experimentovania spoločnosti Paola Lenti a umožňujú vytvoriť celý rad riešení exteriérov, ktoré sú trvalé a odolné proti atmosférickým vplyvom, slnečným lúčom, bazénovej a aj morskej vode. Tieto materiály si spoločnosť dala patentovať, takže produkcia napodobenín je veľmi nepravdepodobná. Všetko sa navyše vyrába ručne a v súlade s ekologickými pravidlami.

Luxusné kúsky Paola Lenti ponúkajú dizajn, kde sú farby a rozmery premyslené tak, aby vytvorili harmóniu bez kompromisov a štýl schopný sprostredkovať empatiu medzi prírodou a produktom. Nie je dôležité, či máte nový alebo starší dom, či je v minimalistickom alebo v provensálskom štýle, široká ponuka modelov a farieb zaručuje, že si niektorý z nich určite zamilujete. Modernú a strohú architektúru príjemne osviežia pastelové odtiene alebo výrazné, excentrické farby. Vidiecky štýl krásne doplnia modely v prírodných farbách a, samozrejme, kombinácia dreva a materiálov z prírodných vlákien. Každoročné prezentácie firmy v centre Milána, počas výstavy Fiera Milano, očaria každého návštevníka a presvedčia, že dizajnový koncept Paola Lenti dokonale zapadne aj do priestorov historických budov.

Dokonalosť tohto konceptu tiež dotvárajú ručne tkané exteriérové koberce z high-tech priadzí vytvorených spoločnosťou Paola Lenti. Pestrosť vzorov a farebných variácií je obrovská a  z akejkoľvek mestskej terasy dokáže vytvoriť ilúziu kvetinovej záhrady. Aj v prípade, že počasie ukáže svoju smutnú tvár, pestrý svet Paola Lenti si zachová svoj luxusne optimistický charakter a dopraje vám relax, ktorý vás nabije novou energiou.

Viac info získate:
CID – Creative Interior Design, s. r. o.
Vajanského nábr. 17, 811 02 Bratislava
Showroom: Dunajská 30, 811 08 Bratislava
www.creativeid.sk

Petra Šmuhařová

Mohlo by sa Vám páčiť