Hľadať

Luxusné radosti od Bentley

Milujete luxusné autá? Tak určite oceníte aj doplnky, ktoré s nimi súvisia. Mimoriadnu popularitu si získala napríklad značka Porsche Design, známa najmä svojimi slnečnými okuliarmi.

Do sveta „accessorize“ sa však ponorila aj prestížna automobilka Bentley. Majiteľom áut tejto značky, ale aj komukoľvek inému, koho dokážu nadchnúť kvalitné dizajnérske doplnky, pripravila prekvapenie v podobe novej kolekcie doplnkov The Bentley Collection.

Pozrime sa bližšie na to, čo obsahuje. A možno získate skvelú inšpiráciu na darček pre svoju polovičku, priateľov či obchodných partnerov, ktorých si skutočne vážite.

Model 1-12 Bentley Continental
Unikátny model s perfektne prepracovaným interiérom a originálnymi koženými prvkami.

Krúžok na kľúče V8
Aj taká banálna vec akou sú kľúče sa dá ozdobiť nádherným luxusným prvkom. Prívesok na kľúče v strieborno-červenom vyhotovení s originálnym „B“ v strede.

Púzdro na iPhone V8
Nádherný a k dokonalosti vypracovaný kožený obal na obľúbený typ telefónu. Ozdobou kvalitnej kože sú typické krídla V8 Bentley.

Espresso set Bentley Boys
Vyrobil sa iba v limitovanej edícii 500 kusov, pozostáva zo štyroch šálok na espresso a podšálok. Aj kávu si teda môžete vychutnať v duchu Bentley.

Víkendová taška
Kožená cestovná taška , inšpirovaná pretekárskym odkazom víťazného vozidla z Le Mans v roku 1930 s číslom „8“.

Kožená peňaženka
Ako inak – taktiež inšpirovaná pretekárskym duchom Bentley. Vnútro peňaženky zdobí obrázok ikonického Tima Birkina, ktorý vyhral Le Mans v roku 1930.

Viac informácií, zaujímavých produktov a inšpirácií na potešenie seba či svojich blízkych, vrátane možnosti objednávky a informácií o cenách, nájdete na http://shop.bentleymotors.com/.

Jakub Steiner                                              Photos: Bentley Press

www.bentleymotors.com

Mohlo by sa Vám páčiť