Hľadať

Monacká jacht šou – súčasť reklamnej stratégie firiem

V poradí 18. ročník Monackej jachtovej šou (MJS) sa uskutoční v dňoch 24. – 27. septembra 2008 v prístave monackého kniežactva Port Hercules.

Opäť to bude ústredný bod a udalosť roka pre obchod v oblasti luxusného jachtingu. MJS združuje profesionálov z medzinárodného sektoru luxusného jachtingu, staviteľov lodí a dizajnérov, dodávateľov interiérového vybavenia, maklérov i poskytovateľov služieb. Jachtárska šou v Monaku je prestížnym podujatím v celom odvetví a nikto sa ju neodváži vynechať, keďže ide o jedinú výstavu, ktorá je exkluzívne venovaná Super jachtám s minimálnou dĺžkou 25 metrov.

Minulý rok sa predstavilo 500 vystavovateľov z 38 krajín, medzi ktorými bolo: 82 lodeníc – 25 maklérov – 45 lodných architektov & interiérových dizajnérov – 196 výrobcov lodného vybavenia – 73 poskytovateľov služieb – 17 luxusných značiek – 13 tendrov – 12 federácií – 27 časopisov. Luxusný sektor bol zastúpený tiež súkromnými prúdovými lietadlami a helikoptérami, luxusným tovarom a doplnkami. Šou sa zúčastnilo 15 svetových top staviteľov jácht na zákazky.

Prečo sa Vám oplatí vystavovať svoje produkty a služby na Monackej „jacht“ šou?

Profesionálna šou je bezprecedentný a jedinečný spôsob prezentácie a súčasť reklamnej stratégie firiem. Ponúka miesto na stretnutie s ľuďmi, kde sa úspešne a efektívne stretáva ponuka s dopytom. Šou umožňuje všetkým vystavovateľom v danom sektore spoznať sa s ľuďmi, ktorí sú pre nich dôležití. Naviac Monacká jachtárska šou poskytuje svojim účastníkom držať krok s najnovšími inováciami a novinkami v ich oblasti podnikania a získať poznatky z prvej ruky o kľúčových aktéroch na trhu (ich priamej konkurencii, nových obchodoch na trhu, potenciálnych hráčoch a prípadných partneroch) zatiaľ, čo im zaručuje vysoký profil uznania ich vlastnej značky.

Organizátori Monackej jachtárskej šou sa snažia každým rokom zlepšovať úroveň podujatia a kvalitu služieb nielen pre vystavovateľov, ale aj pre návštevníkov. Je známe, že veľká pozornosť je venovaná aj projektom na ochranu životného prostredia. MJS financuje už tri environmentálne projekty veľkých rozmerov v Pennsylvánii, Bretónsku a na Novom Zélande. Rozbieha tiež nové projekty v Indii a Číne.

Obľúbenou a najočakávanejšou súčasťou programu je už tradične grandiózna recepcia na červenom koberci. Inovácia, prestíž a exkluzívna kvalita – to sú spoločné menovatele Monackej „jacht“ šou, ktorú sa jednoducho oplatí zažiť.

Gabriela      Photos: Pierre Petavino, Bill

Viac na www.monacoyachtshow.com

Mohlo by sa Vám páčiť