Hľadať

Nový dizajnový skvost v Čeladné

Na konci júna tohto roku sa otvorili brány nového dizajnového hotela Miura, ktorý spojil nečakané – architektúru, golf, spa, umenie a okolitú prírodu.

Štvorhviezdičkový MIURA HOTEL sa nachádza priamo v areáli golfového ihriska Čeladná, kde sa na konci augusta bude konať Európska časť golfového turnaja série PGA – CZECH OPEN 2011. MIURA Hotel ponúka ubytovanie v 39 Deluxe izbáchch, 4 Junior Suitách a MIURA Suite. Všetky izby majú výhľad na golfové ihrisko a Beskydské vrchy.

Nadčasová architektúra pochádza z dielne pražského štúdia LABOR13; objavuje sa tu kombinácia betónu, plechu, skla a kameňa. Budova má podobu kozmickej lodi, ktorú obýva rodinka Krychloidov od Davida Černého. V hoteli môžete nájsť špičkové diela svetových i českých umělcov, ako sú Andy Warhol, Damien Hirst, Henry Moore, Tony Cragg, či Petr Pastrňák.

Pre relax hotel ponúka unikátne SPA, ktoré je jedinečnou realizáciou značky KLAFS v strednej Európe. Hosťom je k dispozícii hydromasážny bazén s výhľadom na hory, niekoľko parných kúpeľov, sauna, sanárium alebo snehový raj. O absolútne súkromie hostí sa postará „Privat Spa“, ktoré ponúka relaxačný bazén s hydromasážou, fínsku saunu, sprchu a minibar.

Ceny izieb sa pohybujú od 3 900 – 12 000 Kč.


Vybavenie hotela

› 39 Deluxe izieb
› 4 Junior Suite
› MIURA Suite
› Reštaurácia
› Lobby bar
› BAR BAR
› 2 konferenčné miestnosti
› Spa / masáže / privat spa
› Úschovňa a požičovňa golfového vybavenia
› Požičovňa horských byciklov
› Zázemie pre deti
› Wi-Fi
› Shuttle bus

Words & Photos: Miura Hotel

www.miura.cz

Mohlo by sa Vám páčiť