Hľadať

Nový line-up notebookov VAIO: štýl, výkon a výdrž!

S novými notebookmi VAIO pre jar 2012 na vás čakajú vynikajúce technologické vybavenie, špičkové funkcie a doplnky, žiarivé farby i zaujímavé ceny. Samozrejmosťou je maximálny výkon a komfort, či už hľadáte notebook pre štúdium, multimediálnu zábavu, alebo náročný biznis. Všetky uvedené modely tiež štandardne ponúkajú užitočné funkcie, ktoré vám spríjemnia prácu s notebookom. Všetko je integrované v tlačidlách (WEB, VAIO ASSIST) priamo na klávesnici notebooku.


Špičkové funkcie, dizajn a mobilita pre biznis

VAIO séria Z je charakteristická extrémnym výkonom a mobilitou pre profesionálov. Pri použití externej batérie vydrží až 14 hodín a váži neuveriteľných 1,18 kg. Procesor Intel Core i7, najrýchlejšie SSD moduly a technológie integrovaného 3G modemu VAIO Everywair spoločne s ultra ľahkými a pevnými materiálmi z karbónových vlákien poskytujú výkon a funkčnosť bez kompromisov. Špičkové aplikácie sú zárukou pre zvýšenie produktivity a využitia každej minúty pre biznis. Prepojenie s dokovacou stanicou Power Media Dock umožní používať až štyri samostatné displeje.

VAIO séria SE sa v jarnej kolekcii rozšírila o dva modely s označením SE2 (SE2E, SE2F) s typicky jednoduchým štýlovým dizajnom v striebornom prevedení. Prvý notebook s označením SE2E, určený pre biznis, v sebe skrýva nadupaný procesor Intel Core i7-2640M, druhý s označením SE2F je model na domáce použitie, disponuje procesorom Intel Core i5-2450M. Obidva modely zdobí Full HD displej s uhlopriečkou 15,5 palca, dynamická hybridná grafika, ktorá oživí akékoľvek multimediálne aplikácie, podsvietená klávesnica vrátane numerickej časti a dlhá výdrž batérií. To všetko  skrýva nečakane ľahké a štíhle telo s hmotnosťou 1,96 kg. Cena biznis verzie s procesorom i7 je 1 279 € a verzia pre domáce použitie stojí 1 039 €.

VAIO séria Y v ružovej alebo striebornej farbe je spoľahlivý pracant v teréne. Necelých 1,5 kg vážiaci notebook obsahuje procesor AMD Dual-Core E-450 APU, 500GB pevný disk, VAIO Display s rozlíšením 1366 × 768 a LED podsvietením. Určite vás poteší prítomnosť HDMI rozhrania, ktoré vďaka výkonnej grafickej karte dokáže na externom displeji prehrať Full HD video. Notebook je dostupný za príjemnú cenu 489 €.

Vystúpte z davu s vlastným štýlom

Série E a C predstavujú notebooky, s ktorými jednoducho „vystúpite z davu“. Užívateľsky príjemné modely série E (EH, EJ) sú vybavené najnovšími procesormi Intel Core. Vyznačujú sa štýlový dizajnom, ktorý podčiarkuje výnimočnosť jeho vlastníkov. Čaká vás výkon procesora Intel Pentium B960 a uhlopriečka 15,5 palca, ktorá garantuje kvalitné a dostatočne veľké zobrazenie filmov, zábavy, ale aj dokumentov. Tohtoročná jar prináša aj veľmi zaujímavé ceny a napríklad model EH3S kúpite už za 519 €.

Milovníci farieb ocenia sériu C vo sviežich jarných odtieňoch oranžovej, zelenej, červenej a elegantnej bielej, ktoré navyše vyniknú na unikátnom polopriehľadnom povrchu, emitujúcom svetlo. Podsvietená klávesnica či rozhranie Bluetooth 4.0. spoločne s webovou HD kamerou so snímačom „Exmor“ je určená pre milovníkov videohier a sieťovú komunikáciu. Mobilitu produktu podporuje aj jeho výdrž dosahujúcu až 6 a pol hodín.

Filmy, hry, hudba, party a nekonečná zábava. Ak je toto váš životný štýl, potom bude notebook VAIO série F vašim spoľahlivým parťákom. Full HD obrazovka, zvuk Dolby Home Theatre a krištáľová kvalita Blu-Ray sú ideálne na pozeranie filmov, fotiek, alebo iného multimediálneho obsahu. Modelový rad F predstavuje osobné HD kino s jedinečným dizajnom, kvalitne vyrobeným telom a podsvietenou klávesnicou. Súčasťou multimediálnej zábavy je aj web kamera s HD rozlíšením a snímačom „Exmor“ pre video hovory vo vysokom rozlíšení aj za zníženého osvetlenia. Procesor Intel Core i5, 640GB HDD a 16,4-palcovú uhlopriečku vám ponúkne model F24M za výhodnú cenu 999 €.

Dizajn ponúkaných modelov podčiarkujú štýlové doplnky Sony. Púzdra, externé batérie, dokovacia stanica či Bluetooth myši – všetko príslušenstvo VAIO je navrhnuté v súlade s dizajnom notebookov, pričom zaisťujú vyšší výkon a príjemnú ergonómiu.
Všetky modely SONY VAIO z novej kolekcie Jar 2012 sú v predajnej sieti k dispozícii od marca 2012.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť