Hľadať

ŠKODA Superb SportLine na bratislavskom autosalóne

ŠKODA Superb SportLine na bratislavskom autosalóne

ŠKODA predstavila na bratislavskom autosalóne v exkluzívnej slovenskej premiére športovo ladený model ŠKODA Superb SportLine. Cena výbavou nabitej novinky začína od 31 590 €. Výstavnú premiéru absolvoval aj ďalší športový model – Octavia RS s pohonom 4×4. Návštevníkom autosalónu sa predstavili aj modely Fabia Combi a Rapid Spaceback v prevedení ScoutLine. Súčasťou expozície ŠKODA je tiež špeciálny stánok s prezentáciou oficiálneho E-shopu značky. Zaujímavý program odštartuje už dnes o 14:00 hod. autogramiádou slovenskej hokejovej reprezentácie. Expozíciu ŠKODA AUTO nájdu fanúšikovia značky v hale B.0 na výstavisku Incheba Expo Bratislava od 19. apríla (novinársky deň) do 24. apríla 2016.


„Pre fanúšikov značky ŠKODA so športovým srdcom sme pripravili naozajstnú lahôdku v podobe našej vlajkovej lode, modelu Superb, v prevedení SportLine. Som presvedčený, že očarí nejedného slovenského motoristu, a to nielen športovými proporciami, ale aj mimoriadne bohatou výbavou. Návštevníci si tiež môžu sadnúť za volant nových modelov Fabia Combi a Rapid Spaceback v outdoorovej verzii ScoutLine, ktoré budú od mája k dispozícii v rámci limitovanej edície za zvýhodnené ceny,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

small

ŠKODA Superb SportLine nadchne športovými dizajnovými prvkami v exteriéri aj v interiéri. Cena výbavou nabitej novinky začína od 31 590 €. Superb SportLine vo verzii Combi bude k dispozícii s príplatkom iba 1 200 € vrátane strešného nosiča. Novinka bude v ponuke s kompletnou motorovou paletou radu Superb okrem najslabšieho benzínového a dieselového agregátu. Objednávky začnú autorizovaní partneri ŠKODA AUTO na Slovensku prijímať už v septembri tohto roku.

small_1

Výrazným identifikačným znakom sú štýlové čierne 18 alebo 19-palcové kolesá z ľahkých zliatin, vyšší stupeň tónovania bočných skiel od stĺpika B dozadu a skla piatych dverí a o 15 mm znížený športový podvozok. Športový look dodajú nárazníky Sportline, zadný difúzor, viditeľné výfuky a vybrané diely lakované čiernou lesklou farbou. V interiéri ponúka prevedenie SportLine okrem iného aj navigačný systém Columbus, Sound System CANTON, kožou obšitý trojramenný športový volant a kožou obšitú hlavicu radiacej páky, športové sedadlá s exkluzívnym čalúnením, pedále v hliníkovom prevedení a ozdobné lišty v karbónovom dekore. Samozrejmosťou je kompletná sada inteligentných asistenčných systémov.

small_2

Words & Photos: Skoda
www.skoda-auto.sk

Mohlo by sa Vám páčiť