Hľadať

Svetové kúsky na vašich stenách

Snívate o obrazoch známych maliarov ako Jean Monet, Pablo Picasso, Pierre Auguste Renoir, Andy Warhol či Claude Monet? Dnes ich môžete mať až rekordne rýchlo a nemusíte kvôli tomu cestovať po aukčných sieniach. Umožňuje to nová služba www.obrazynamieru.sk.

Skrášliť interiér domova sa dá viacerými spôsobmi. Tým najvýraznejším je umiestnenie obrazu na stenu. Tie dokážu zmeniť náladu celého domu či bytu. O to viac, keď sa vám podarí zaobstarať si dielo, o ktorom ste snívali celý život. Vďaka službe www.obrazynamieru.sk, ktorú na slovenský trh prináša spoločnosť Profimedia, sa môžete dostať ku kópiám obrazov svetových maliarov až veľmi ľahko a dokonca máte možnosť si sami zvoliť ich rozmer i ostatné vlastnosti.

Dostať sa k dielam svetových maliarov je tak rýchlejšie a lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Využite túto možnosť a vyberte si z viac ako 23 000 originálnych fotografií. Tie budú spracované najmodernejšou technológiou a o veľkosti, materiáli aj spôsobe rámovania pritom rozhodnete vy sami. Okrem nich ponúka služba www.obrazynamieru.sk aj luxusné textilné tapety podľa vlastného výberu. Oboje sú zákazníkom dodané už do siedmych pracovných dní.

Words & Photos: Obrazynamieru.sk

www.obrazynamieru.sk

Mohlo by sa Vám páčiť