Hľadať

Vôňa s extra vyžarovaním

Vôňa s extra vyžarovaním

Neobvyklá dámska vôňa s extra sviežim charakterom, moderným a sexi vyžarovaním, je ako stvorená pre dnešnú ženu.

Aké črty charakterizujú dnešnú ženu? Aká by mala byť? Pravdepodobne – elegantná, spontánna a náročná. A vôňa Rumeur 2 od Lanvina je dokonalou esenciou pre novú generáciu mladých žien, ktoré charakterizuje silné vyžarovanie a odvaha, žien, ktoré vytvoria rozruch všade tam, kde vstúpia.

Neodolateľná vôňa, neodolateľný flakón…

Rumeur 2 Rose sa predstavuje vo flakóne identického tvaru, ako jej predchodkyňa. Farba sa však zmenila na svieži, veselý odtieň ružovej a aj krk flakónu obopína ružová taftová stužka s bielym označením. Uzáver pripomínajúci šperk je luxusným doplnkom celkového dizajnu.

Originálne vonkajšie balenie…
Na celom povrchu svetloružového balenia sa rozplýva označenie Rumeur 2 Rose a popis značky Lanvin v zlatom odtieni. Ozdobou balenia je zlatá pečať s umeleckou kresbou zobrazujúcou Jeanne Lanvin so svojou dcérou.

Rumeur – chuť, ktorej neodoláte. Delikátny, kvetinovo-ovocný podpis…
Veselá a žiarivá Rumeur 2 Rose vás okamžite zaujme šťavnatým kokteilom citrusovej sviežosti pomaranča, citróna, bergamotu a grapefruitu, ktorý sa spája s temperamentným akordom zelených lístkov. Prísľub neodolateľne lahodného dezertu v úvodných tónoch zaručuje dotyk sladkej hrušky.

Srdce odhaľuje dráždivú, nežnú stránku vône prostredníctvom opojnej bielej ruže, delikátnej konvalinky, zemolezu a ovocia dozretého pod damascánskym slnkom.

Zmyslenému základu dominujú tóny očarujúceho pižma, vzácnych drevín a príťažlivej ambry, vďaka ktorým vôňa nadobúda presvedčivý sex appeal, taký charakteristický pre vône módneho domu Lanvin.

Sortiment:

Parfumovaná voda 100 ml
Parfumovaná voda 50 ml
Parfumovaná voda 30 ml

Pokiaľ vás nová  vôňa olovila a chceli by ste ju mať vo svojej kolekciíi,  návštívte vituálny OBCHOD  Fann.

Módny dom Lanvin reprezentujú aj krásne kreácie, ktoré priťahujú všetkých milovníkov FASHION.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.lanvin.com

Mohlo by sa Vám páčiť