Hľadať

Značky Bulgari a Maserati spojili svoje vízie o dokonalej kvalite

Presnosť, výkon, štýl a elegancia špeciálnej série Octo Maserati vychádza z hodnôt spoločných obom domom. Spojenie základných hodnôt dvoch najprestížnejších talianskych značiek umožnilo dosiahnuť vrchol v luxuse, uplatnením inovácií a jemného citu pre dokonalosť. Firmy Bulgari a Maserati sa rozhodli spoločne uskutočniť svoje ideály, ktorých výsledkom sú hodinky Octo Maserati.

Tento produkt je splynutím výnimočných odborných skúseností vlastných obom firmám, založených na mimoriadnej šírke spoločných kvalít: presnosti, výkonnosti, dokonalej profesionality, štýlu a elegancie. Ich špecifickú históriu charakterizuje spoločný prvok – schopnosť uskutočňovať inovácie, ovplyvňujúce vnímanie a definovanie skutočného luxusu. Octo Maserati je kvintesenciou vízie najvyššej kvality.

Tento model je inšpirovaný dlhodobou tradíciou so zameraním na budúcnosť. OctoMaserati  je zhmotnením úsilia o dokonalú kvalitu a technickou čistotu so snahou o najlepšiu výkonnosť, čo umožňuje pohon v duchu „Haute Horlogerie“, ktorý tvorí dokonalé mechanické srdce: Calibre GG7800. Je to unikát medzi komplikovanými mechanizmami vďaka zvláštnemu grafickému riešeniu umiestnenia jednotlivých ukazovateľov poskytujúcich údaje časomiery.

Vedľa ukazovateľa hodín zobrazených v okienku v pozícii 12 hodín, má tento stroj vytvorené a vyrobené v Manufacture de Haute Horlogerie Bulgari v LeSentier štyri retrográdne ukazovatele: ukazovateľ minút, dátumu a ukazovateľa hodín a minút chronografu. Centrálna sekundová ručička chronografu je na neobvyklej pozícii 6 hodín, vďaka čomu nikdy nezakryje ukazovateľ hodín. Tento tradične konštruovaný kaliber s funkciami chronografu riadenými stĺpcovým kolieskom umožňuje dosiahnutie charakteristík najvyššej hodinárskej kvality.

Remienok z teľacej kože naznačuje konštrukčné zásady čalúnenia vozidla vyrábaného v Modene a celý model zdobí striebristé odtiene a modrá farba typická pre Maserati.
Tieto exkluzívne hodinky tvoria špeciálnu sériu so symbolom trojzubca Maserati na priehľadnom zadnom viečku puzdra. Svojím harmonickým dizajnom a dokonale vyváženými proporciami sa séria Octo Maserati stáva synonymom zaujatia, ktoré nepripúšťa žiadne kompromisy.

Words : CALVERA/ PRESS                                                Photos : Press

http://en.bulgari.com

Mohlo by sa Vám páčiť