Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Apartmán, ktorý ocení každá citlivá duša s láskou k architektúre

- Reklama -

Nevšedné, s dušou, dych berúce, úžasné. S unikátnym dizajnom a citom pre nielen zladený interiér, ale aj originálny exteriér. Ruiny ako v starobylom Ríme. Presne takto by sme opísali dnešnú zastávku.

Príklad unikátnej architektúry a veľký kus originality pretavený do štýlového dizajnu. Reč je o neobyčajnom dome so záhradou, kde to dýcha pokojom a harmóniou. Miesto, kde sa aj podľa majiteľov dokážete napojiť jeden na druhého a kde môžete sledovať nekonečné nebo plné hviezd, užívať si relax vo vyhrievanom sude, či len tak si užívať sladké ničnerobenie.

Premyslený interiér

Stojí tu už 120 rokov a čas mu pridal na kráse. Citlivou rekonštrukciou majitelia vyzdvihli ohromný potenciál domu a urobili naozaj dobre. Vo vnútri ponúka veľkolepý otvorený priestor, ktorý je plný svetla. Knižnica a okno s výhľadom je výrazným prvkom, ale zďaleka nie jediným. Spomínané okno je výnimočné aj miestom na sedenie s vankúšmi pre čo najväčšie pohodlie. Originálne pôsobí aj rebrík, vďaka ktorému sa môžete dostať k vybranej knihe.

Ďalším zaujímavým prvkom je osvetlenie. Vo vysokom strope by sa nenápadne stratilo, a tak nezvyčajný výber vidieť aj na takýchto doplnkoch. Čierna farba sa do tohto priestoru hodí a aj nezvyčajné koľajničky. Vynikajúce riešenie na ukladací priestor pod schodami taktiež púta pozornosť.

Prírodné materiály a biela farba je vždy skvelou voľbou, piecka zas dodáva komornejší pocit. Rovnako nádherná je aj kúpeľňa obložená pieskovcom. Čierny radiátor tu pôsobí rovnako originálne. Poschodie ako podkrovie ponúka priestor na oddych, pohodlná posteľ a policový systém na odloženie vecí tento priestor príjemné dopĺňa, a tak aj táto časť domu pôsobí sviežo.

Exteriér, ktorý ponúka priestor na myšlienky

Vonkajšia časť je rovnako originálna. Interiér je s exteriérom prepojený aj vďaka presklenej časti. Francúzske okná v tomto priestore boli vynikajúcou voľbou a priniesli kúsok záhrady tak dovnútra. Posedenie na záhrade a k tomu už spomínané ruiny, zákutie s kvetmi a kríkmi a celkový vzhľad pôsobí na zmysly. Podvečer sa miesto premieňa ešte na romantickejší kútik, kde pod hviezdnym nebom hosťom nemôže nič chýbať.

Pripravila Martina Baumann, zdroj: AMAZING PLACES, foto: Peter Fabo, Štěpán Lohr

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -