Autentické príbehy, nadčasové témy

Hodruša Hámre: Nádherná moderná vila v škandinávskom štýle

- Reklama -

Dnešná návšteva sa nám mimoriadne zapáčila. Moderné prvky sú zakomponované do prírodnej scenérie jednej z najmalebnejších častí Slovenska – Hodruša Hámre. Vitajte v krásnej vile s názvom VILLA STROHM.

Útočisko uprostred Štiavnických vrchov zaujme nielen výnimočnou polohou, ale i svojím dizajnom. Prepája škandinávsky štýl s okolím, s prírodou a komfortom. Vzniklo tak ideálne miesto na oddych a zároveň aktívnu dovolenku.

Villa Strohm sa môže pochváliť piatimi apartmánmi s kapacitou 13 hostí. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve samostatné dvojlôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou. Na druhom poschodí sú ďalšie dve samostatné ubytovacie jednotky: štvorlôžková spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou pre dvoch a rodinná izba s dvoma samostatnými spálňami. Oba apartmány majú vlastnú kúpeľňu.

Na tomto poschodí sme tiež objavili galériu s výhľadom na lúku a les, slúžiacu ako detský kútik na hranie, čítanie či relaxáciu. Priestranná spoločenská miestnosť s moderným krbom či domácim kinom sa nachádza na prízemí. Prepája sa s vonkajšou terasou a plne vybavenou kuchyňou, ktorá je pripravená uspokojiť aj tie najnáročnejšie gurmánske chúťky.

Majitelia vytvorili priestor, kde sa dá oddychovať aj športovať

Villa Strohm ponúka i bohaté možnosti voľnočasových aktivít. Na záhrade to môže byť oddych v saune, relax vo vyhrievanej jacuzzi, ale hostia si tiež môžu precvičiť telo na fitness ihrisku. Dve vonkajšie terasy sú ideálnym miestom na posedenie a použitie si čerstvého vzduchu s priateľmi či rodinou.

Skvelá poloha – tajch na dosah

Villa leží priamo pri brehu tajchu s možnosťou rybárčenia či kúpania.

Ekológia a udržateľný prístup

Villa Strohm sa pýši ekologickým prístupom. Majitelia sa rozhodli pre vyhrievanie z obnoviteľných zdrojov. A zďaleka to nekončí len tu, pri upratovaní používajú biologicky rozložiteľné čistiace prostriedky a hosťom je k dispozícii ekologická kozmetika.

AMAZING tip a kam vyraziť?

Obľúbená cestovateľská platforma Amazing Places odporúča tieto miesta. Objavte malebné uličky a historické pamiatky v Banskej Štiavnici. Navštívte Nový zámok, Slovenské banské múzeum či Banskoštiavnickú barokovú kalváriu na kopci za mestom – tie výhľady stoja za to.

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -