Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Jarné prípravy sú o chvíľu tu. Čo tak vyskúšať jarný rituál pre žiarivo zdravú pleť

- Reklama -

V prírode je jar časom obnovy a rozpuku. Nie je preto vhodnejšie obdobie, kedy nechať rozkvitnúť aj svoju pleť. Annabelle Minerals presne na tieto účely vyvinula sérum Glow Juice, ktoré v kombinácii s masážnym kameňom Gua Sha dokáže dokonale rozžiariť pokožku tváre.

Čím je sérum Glow Juice tak výnimočné?

Z 20% je zložené z vitamínu C vo forme kyseliny askorbovej. Táto zložka je jedným z najsilnejších antioxidantov, vďaka čomu pomáha redukovať vrásky, vypnúť pleť, rozjasniť ju a zjednotiť jej tón.

Mocný kameň Gua Sha

Kameň Gua Sha je nástrojom tradičných čínskych masáží. Ich cieľom je stimulácia krvného obehu, zlepšenie toku lymfy a odbúravanie toxínov z tela. Dôležitý je aj fakt, že masáž kameňom Gua Sha podporuje vstrebávanie ošetrujúcich produktov, čím zlepšuje ich účinnosť. Výsledkom je potom viditeľné zníženie opuchov a spevnenie kontúr tváre. Gua Sha od Annabelle Minerals je vyrobený z ruženínu. Ide o silný minerál, ktorý upokojuje, podporuje rovnováhu, uzdravuje a tiež sa o ňom od pradávna hovorí, že je kameňom krásy.

Rozjasňovací rituál

Sérum Glow Juice je vhodné najmä na rannú starostlivosť, kedy je pokožka najlepšie pripravená na výdatnú dávku antioxidantov. Hodí sa na pokožku tváre, krku a dekoltu.

Postup:

● Očista – najprv pleť očistite jemným, ale kvalitný prípravkom, aby bola pripravená na ďalšie kroky.

● Sérum Glow Juice- poklepaním naneste pár kvapiek séra na pokožku.

● Gua Sha – pre zvýšenie účinnosti séra masírujte tvár kameňom Gua Sha.

Náš tip: Pred použitím môžete kameň Gua Sha nahriať v teplej vode. Tým zaistíte nielen príjemný pocit pri masáži tváre, ale aj ešte lepšiu absorpciu séra.

Masážny kameň Gua Sha: 12,90 €, Annabelle Minerals GLOW JUICE vitamin C serum, 30 ml: 28,90 €

Titulné foto ilustračné, zdroj: Unsplash

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -