Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Očarujúca vianočná výzdoba, ktorou nič nepokazíte

- Reklama -

S najkrajšími sviatkami v roku prichádza aj obľúbená činnosť. To, čo naozaj veľa z nás miluje. A tým je nádherná výzdoba a dekorovanie svojich príbytkov. Niekto miluje prírodné materiály, iný zas siahne po luxusnej zlatej či červenej. Tí odvážnejší zas zvolia pestré farby a netradičné prvky. Možnosti je neúrekom a vy sa dnes môžete pozrieť na zopár vianočných dekorácii vďaka Amazing Places.

Medovníky, hviezdičky, orechy, šišky, konáriky, kúsky dreva a sušené ovocie či vetvička zo záhrady. To všetko a oveľa viac môžete využiť aj vy. Stačí zapojiť fantáziu, vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do práce…

Hnedá je dobrá

Hnedé a zlatisté tóny patria k Vianociam. Vyzerajú jemne, elegantne a urobia naozaj útulnú atmosféru. Šišky a všetko, čo nájdete v prírode, si môže nájsť miesto na vianočnom stole alebo nad krbom. Dotvorte kútik sviečkou či kožušinkou a určite sa vám podarí vytvoriť krásny vianočný dizajn.

Hacienda na Orave, Novoť

Aj jednoduchý stromček môže vyzerať originálne!

Stačí málo

Krásne vianočné zátišie si môžeme vytvoriť vďaka sušenej kytici, vetvičke alebo kríku. K tomu postavte svietnik alebo sviečky rôznych farieb, tvarov, vôní a veľkostí. Môžete sa odviazať a zvoliť aj odvážnejšie farby. Sviečky jednoducho patria k vianočnej idylke.

Sušené ovocie je IN

Jednoduchý stromček, k tomu pohodlný gauč a nejaký ten vankúš a prípadne teplá deka. Tým nemôžete na sviatky nič pokaziť. Jednoduchšia výzdoba môže vyzerať stále dobre. Sušené ovocie ako vianočná ozdoba je skvelou voľbou aj pre tých, ktorí chcú zamestnať tých najmenších – a tak ich výroba pár týždňov pred Vianocami deti poteší a aj sa pri tom zabavia.

Stará známa, ktorou nič nepokazíte

Červená a zelená je jednoducho istota! Tou nepokazíte nič. Aj takto môžete nazdobiť štedrovečený stôl. Nezabudnite na sviatočný príbor a riad, krištáľové poháre a svietniky. A ak máte možnosť, zožeňte si aj vianočný záves. Nezabudnite na obrus, ten je počas večere dosť dôležitý.

Vôňa ihličia? Určite!

Vetvičky dokážu urobiť veľa. Rovnako ako imelo. To si nezabudnite u vás doma pred sviatkami zavesiť. Urobí skutočnú vianočnú atmosféru. Mimochodom, vetvičky vám na vonkajšej parapete vydržia celú zimu a určite sú vďačnejšie ako umelé dekorácie.

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: AMAZING PLACES

Titulná fotografia – ilustračná, zdroj: UNSPLASH

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -